Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akarhat?

Figyelt kérdés
Szóval adott egy srác. Ő írt rám viszont kb fél óránként ír vissza,magáról kb nem mond semmit,rólam viszont kérdez ezt-azt. Akkor most mit akar?

2018. júl. 9. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet lassan tud visszairni. Nekem is ez van ha épp focizok
2018. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Csak megtömni akar, de előtte még azért felméri a terepet.

2. Próbál titokzatosnak tűnni.

3. Nem szeret azonnal visszaírni másoknak, mindig vár valamennyit a válaszadással.

4. Tényleg nincs ideje olyan gyorsan válaszolni, mert elfoglalt.

5. Bármi más, amit ebbe bele lehet képzelni.

2018. júl. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Felejtsd el en mar nem egy ilyen sraccal talalkoztam tudom faj de csak meg akar donteni :/
2018. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Lett belőle valami?

Szerintem ennyiből nem lehet tudni. Te is kérdezgetez róla? Én arra gondolok, h ismeredne, érdekled, ezért kérdez, viszont azt érzi, hogy fordítva ez nem így van (magamból kiindulva)

2018. júl. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem lett vegul belole semmi😄 de igy visszagondolva nem is banom
2019. okt. 29. 23:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!