Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Talán biszexuális lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán biszexuális lennék?

Figyelt kérdés
21 éves Budapesti fiú vagyok. Soha életemben nem voltam fiúval, de minden kis korű srác tetszik számomra, helyes. Egyikkel se tudnék szexuális élet elképzelni még csókot se! Az érdekelne, hogy most akkor mi van velem, mert tudom hogy nekem is ugyan az a nemi szervem és neki is de akkor is helyes azonban semmi más nem tudok el képzelni se csók, se dugás, se orális szex se semmi ez mi?? Tudok mutatni milyen fiúk jönnek be már mint helyesek számomra!

2018. júl. 2. 20:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Csak annyit tudok elképzelni, hogy milyen jó lenne a közelünkben lenni és akár együtt el menni pl.: vásárolni,moziba, stb...

Azt jelenti a tetszik szó, hogy arcra nagyon helyesek és ez iránt van feléjük egy úgy mond vonzalmam....

Igen szexuális vonzalom nem vonz feléjük, mert amikor arra gondolok, hogy velük kellene szexelni akkor ilyen undor vagy nem is tudom mi jön rám, de legtöbbször még a szexre se gondolok csak arra, hogy helyes a kinézetük...

Eddig olyan hosszú és tartós kapcsolatom nem volt a lányokkal és 3 lánnyal voltam csak nemi aktus értelmében, jelenleg nincs lány akivel lennék utoljára 1 hónapja volt...

2018. júl. 3. 09:35
 12/12 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy 2012-ben amikor sajnos Szita Bencét megölte az a féreg és segített neki kettő hajléktalan az még mindig bennem van és a gyerekek iránt érzek jó értelemben és nem szexualitás értelemben szeretetet? De akkor a kis lányok felé meg semmit se érzek ez, hogy van? És nem minden kis fiú helyes.
2018. júl. 3. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!