Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki később jön rá a szexualitására?

Figyelt kérdés
Úgy neveltek fel, hogy férfi-nő egy pár, és emiatt csak is ezt tartottam normálisnak. "Cisz" neműként neveltek, viszont valahogy sosem éreztem magam jól a bőrömben. Nem voltam szerelmes egy fiúba sem, ebben biztos vagyok, és csak egyetlen fiúval voltam, de vele 10 éven keresztül. Jó volt vele, szerettem is mert jó ember, de valahogy az a nemi vonzódás sosem volt meg köztünk. Szakítottam azzal a fiúval, és miután összeszedtem magam rájöttem, hogy igazából sokkal jobban éreztem volna magam egy lánnyal, és mintha egész életemben átvertem volna magam, a társadalomnak és a családnak való megfelelési kényszerem irányított, pedig valahol mélyen mindig is a lányokhoz vonzódtam. Létezik ilyen kései felismerés? 27 éves vagyok és jelenleg úgy érzem iszonyatosan belebolondultam egy lányba.

2018. jún. 20. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Van aki 40 éves korában házasként jön rá és hasonlók...
2018. jún. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
próbáld ki és meglátod!
2018. jún. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából miért ne lehetne?

Te tudhatod, mi a jó teneked! :)

2018. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Létezik ilyen. Én is 24-25 éves korom körül jöttem rá, hogy nem csak a nőket szeretem, hanem a pasikat is.

De sokan 40+-ban jönnek rá, hogy mindkét nem vonzó a számukra. Egy barátom is ilyen volt. Miután rájött, sokat voltunk együtt, az extrák kedvéért.

2018. jún. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy létezik.

Szerintem próbáld meg. Lehet, hogy te is tetszel a lánynak. Sosem tudhatod ;)

2018. jún. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A vágyat ha elnyomjuk,csak túlnő rajtunk.

Tapasztaltam.Kezelni ,próbálni,ízlelni kell.

2018. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Just do it.
2018. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De ilyen későn próbálgassak? Úgy érzem már túlkoros vagyok a tesztelgetésre :/
2018. jún. 22. 19:41
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

27 évesen hol vagy te túlkoros? Ha mégegyszer ennyit élsz (és ebből minden év a felnőttkor része, nem úgy mint az életed első tizenvalahány éve), akkor leszel 54 éves. És még akkor se leszel túl idős a szerelemhez.


Én 20-22 éves koromban jöttem rá (nem egy villámcsapás volt a felismerés :D), hogy a nők (is) érdekelnek. Utólag visszagondolva voltak jelei, de akkor nem tudtam, hogy az az.


Van, aki nálad is jóval később jön rá úgy, hogy már több gyermeke van. Tehát nem te vagy az első se az utolsó, aki nem a kezdetektől tudja, mit/kit is kíván igazán.

2018. jún. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!