Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A párom lefeküdt két állítólag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom lefeküdt két állítólagos bi szexuális pasival. Normális ez a nő? Tinderröl soha többet senkit.

Figyelt kérdés
Még a randijaink elején írogatok egy bi sráccal ami másról nem szólt csak hogy mit fognak vele müvelni és neki ez tetszett. El utazót 60 kilométert és beválalta a nagy álmát a szendvics pózt gumi nélkül. Pár óra és ment is haza. Következö héten komolyra fordult velem a dolog velem is lefeküdt és nagyon szar volt a szex és ki is derült hogy lefeküdt a bi srácokkal gumi nélkül, bele élveztek popsiba, punciban. Lett egy jó kis nemibetegségem nekem is mert én ökör nem néztem volna ki belöle hogy ilyet bevállal. Szóval csajok sok beteg állat van a tinderen de hogy milyen sok szellemileg sérült nő. Hogy lehet összefeküdni 2 olyan sráccal gumi nélkül akik azt hiresztelik, hogy rendszeresen ezt csinálják nőkkel és férfiakkal.

2018. jún. 18. 03:10
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Dobd ki a face adatlapját. 😉
2018. jún. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Szidod, hogy lefeküdt velük gumi nélkül, de te is lefeküdtél egy csajjal, akit alig ismersz gumi nélkül. Ha te csinálhatsz ilyet, akkor ő miért nem? (Egyiket se helyeslem)
2018. jún. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Mi a kérdés? :D
2018. jún. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
akkor ez miért megcsalás?
2018. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Ez a kedvencem, mikor pár hetes/napos kapcsolatra azt írjátok,hogy "párom"...
2018. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!