Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Barátság extrákkal egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal egy olyan férfival aki külföldön él?

Figyelt kérdés
Fiatal (max 22-23), vékony, leginkább szőrtelen, passzív vagy uni fiúkra gondolok...

2018. jún. 15. 22:34
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

MO még nem lakatlan, de rengetegen kijöttek külföldre dolgozni. Ha ezt sem tudod, nem vagy tisztában MO helyzetével.


Ausztria.

2018. okt. 15. 16:59
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Hat Ausztria azért nem egy paradicsom de ettől tekintsünk el 😉

Viszont lássuk a szitut. Találsz magadnak valakit aki belemenne a barátság extrákba. Te meg előállsz azzal,hogy költözzön veled külföldre. Abban a helyzetben őt csak a szex köti hozzád. Nyelvtudás, család hiánya, lecserélni a biztosat a bizonytalanért. És mi az amit biztosan megkap? Szexet

2018. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%

Idős, ötvenes, kövér, szőrös aktív kany vagyok. Sajnos most ezt dobta a gyakori szexpartner kereső.

Nem lehet mindig fiatal vékony csupasz passzívka.

2018. okt. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
63%

ami meg lenne fűszerezve egy különleges kapcsolattal...

Nagy duma ez a fűszerezett kapcsolat. Új világ hozta? Háhá.

Újabban ennek hívják? Jóhogy nem mindjárt borsosszex.

Két férfi alkalmi tömikélése bécsben, nem tudom mitől lenni különleges fűszerkapcsolat.

Tehát ha valaki kimegy hozzád egyet szexre, akkor az egy jóval magasabb életszínvonalú fűszerezett különleges kapcsolat lesz. Szerintem meg egy egyszerű alkalmi töcsök, csak külföldön.

Ausztria azért nem jóval magasabb életszínvonal. Ezt max keleten tudod elsütni.

Két férfi egyszerű alkalmi szexét meg ne hívjuk már különlegesen fűszerezett kapcsolatnak.

2018. okt. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Jót röhögtem, köszi.
2018. dec. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
0%

Én is külföldön élek. Dél-amerika Argentína Lago Puelo Chubut tartomány.

Soha nem minősíteném a hazámat, ami nekem Magyarország. A kérdező beszűkűlt gondolkodású a jobbéletről szeretne harsogni amit mégcsak nemis ismerhet. Ha eleve szexre korlátolt, az nemis élet csak egy szenny a konténerfelé.

Ha már búzákról van szó a ferdevilágban élni rohadtul jó élet lehet, még Australiaban is! Rajtam múlna kihalna mind! Az emberiség szégyenei.

2019. jan. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
53%
Inkább ne
2020. febr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
53%
Az osztrák pasikkal mi baj? Azokkal nem lenne egyszerűbb ezt leszervezni? Ha ott élsz gondolom ez a szintű kommunikáció azért megy.
2020. jún. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!