Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Veletek tortent hasonlo?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek tortent hasonlo?

Figyelt kérdés

Kb 4 honapja hogy mostoha noverem vissza koltozott. Kicsit kicsapongo csajszi.

Egy szobaban alszunk de persze kulon agyban. Tobbszor elofordult hogy amikor azt hitte en mar alszom o maszturbalt. Eloszor probaltam nem venni rola tudomast de engem is kesobb izgatott a gondolat hogy mellettem csinalja es volt hogy a takaro alatt en is masztiztam amikor o is. Viszont egy hete lebuktam. Eszre vette hogy en is csinalom amikor o is. Azota en zavarban vagyok elotte viszont o nem! Amiota lebuktam mar nem is szegyenlos elottem. Van hogy puceran maszkal, Egy hete tortent amikor megint csak masztizott megkerdezte hogy en is ebren vagyok e de nem mertem valaszolni. Csak a legjobb baratnom tud errol. En biszex vagyok tudja mindenki ugy szerinte akarhat tolem valamit a noverem. Kicsit furan hangzik, igaz verszerint semmi kozunk egymashoz... szerintetek ???



2018. jún. 14. 23:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy tényleg elég fura, de ha igaz úristen de irigyellek, álmom válna valóra egy ilyen helyzetben :DDD
2018. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mi van veled kérdező?
2023. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!