Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Veletek tortent hasonlo?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek tortent hasonlo?

Figyelt kérdés

Kb 4 honapja hogy mostoha noverem vissza koltozott. Kicsit kicsapongo csajszi.

Egy szobaban alszunk de persze kulon agyban. Tobbszor elofordult hogy amikor azt hitte en mar alszom o maszturbalt. Eloszor probaltam nem venni rola tudomast de engem is kesobb izgatott a gondolat hogy mellettem csinalja es volt hogy a takaro alatt en is masztiztam amikor o is. Viszont egy hete lebuktam. Eszre vette hogy en is csinalom amikor o is. Azota en zavarban vagyok elotte viszont o nem! Amiota lebuktam mar nem is szegyenlos elottem. Van hogy puceran maszkal, Egy hete tortent amikor megint csak masztizott megkerdezte hogy en is ebren vagyok e de nem mertem valaszolni. Csak a legjobb baratnom tud errol. En biszex vagyok tudja mindenki ugy szerinte akarhat tolem valamit a noverem. Kicsit furan hangzik, igaz verszerint semmi kozunk egymashoz... szerintetek ???



2018. jún. 14. 23:55
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nagyjabol tegnap mind a ketten egyre gondoltunk ugy hogy megtortent aminek megkellett..... Meg picit azert szamomra zavarba ejto a dolog de igazi meglepetes volt !
2018. jún. 15. 09:19
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, engem érdekelnek a mocskos részletek :D
2018. jún. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Írhatnál esetleg részletesebben is róla!
2018. jún. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy miért??? Ezért h ilyen szerencsés vagy, en meg itthon unatkozom... de gratulálok.. reszletesebb dolgok ki maradtak😉
2018. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire szerencses.... valahol csak csaladtag ha nem is verszerinti rokon....Ha ezt megtudjak a szulok.... iszonyat vita lesz ebbol :(
2018. jún. 16. 20:30
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Na mesélj! :D
2018. jún. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
23%
Csak nekem esett le hogy ez kamu?
2018. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Miert lenne kamu?? Mibol szurted ezt le?
2018. jún. 24. 12:43
 19/22 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem izgat, hogy kamu vagy nem, ha nem kamu akkor tök durva, ha kamu legalább elmesélt egy jó kis mesét :)
2018. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Nem kamu. Ami meg azt gondolja,nyugodtan alljon tovabb.

Igen...igy is eleg durva nekem is. Sajnos gondolkozom azon hogy veget vetek ennek a testi kapcsolatnak.Felek hogy csaladi botrany lenne belole.

2018. jún. 24. 17:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!