Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit gondoltok? A kíváncsiság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? A kíváncsiság miatt van, vagy biszexuális lennék?

Figyelt kérdés
Nagyon kívánom a nőket! Sokszor elképzelem, hogy milyen lenne egy nővel az ágyba. 20/L
2018. jún. 9. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, próbáld ki egy nővel és ha utána is kívánni fogod őket akkor igen, biszexuális vagy. De ha mondjuk el se tudsz jutni odáig hogy megtedd akkor nem, csupán kíváncsi.
2018. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Megpróbálom. Köszi a választ! :)
2018. jún. 9. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit. 🙂
2018. jún. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mostanság a pasikkal vagyok így. Elsőre azt hittem csak megnézem a konkurenciát de letisztult, hogy nem. Sajnos be is jönnek. Némelyik csípném ha lesz-pna pl.:)
2018. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem próbálod ki, nem lehet tudni. Hajlam van benned, ami inkább kíváncsiság. Én is így voltam, amíg nem próbáltam ki. Azóta mindkét oldalt szeretem, és játszok is mindkettőn.
2018. jún. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok mostanában, ha nem találsz rá megfelelő lány, én szívesen kipróbálnám veled :) 19 L
2018. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!