Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Azt hittem biszexuális vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hittem biszexuális vagyok, de lehet nem?

Figyelt kérdés
Sokáig úgy voltam vele, hogy néhány hozzám közelebb álló fiúhoz (a barátaimhoz, ez 2 ember) vonzódom. Tegnap egy buliban (nem voltunk józanok) az egyikkel hát... Szobára mentünk, de nem dugtunk. Nagyjából annyi történt, hogy leápolt. Az nem volt túl jó, úgyhogy csak udvariasságból kivertem, attól, hogy 69-ezzünk undorodtam. A dugástól is. És már ahogy vége volt tök rosszul éreztem magam, hogy egyáltalán bele mentem ebbe
2018. jún. 2. 12:20
 1/8 A kérdező kommentje:
18F
2018. jún. 2. 12:29
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ez bukó akkor. Azért a fantázia más.
2018. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kívánod a férfiakat? Heteró kapcsolatban is van olyan hogy nincs meg a vonzalom, nem jó a szex. Rosszul meg a bűntudattól is lehetsz én is átestem ezen.
2018. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

4, Hát nem tudom... Jelenleg nincs kapcsolatom, de nem hiszem, hogy a szex rossz lett volna. Ha máskor nem a szakításkor kiderült volna...


Amúgy nem mondtam,de ez volt az első élményem fiúval

2018. jún. 2. 13:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem tudod. Ha látsz egy számodra helyes férfit kívánod? Beindulsz tőle? Ezt érzi az ember.
2018. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5, Nem. Csak hozzájuk vonzódtam, de ez a tegnapi kiábrándított
2018. jún. 2. 13:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Biszex vagy.
2018. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az idő hozza meg a számodra a választ. Most kipróbáltál dolgokat, kezdő létedre talán sokat is, így első nekifutásra. Később kiderül, hogy vonzódsz-e még a férfiakhoz is, vagy sem.

Egy jó tanács a későbbiekre, ha ismét rászánod magad. Első alkalommal elégedj meg azzal, hogy kiveritek egymásnak. A többi ráér későbbi alkalmakkor is.

2018. jún. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!