Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lennék?

Figyelt kérdés
42 éves férjezett nő vagyok. Egy ideje megnézem a nőket is az utcán és némelyikük szexuálisan vonzó számomra. Nem hiszem, hogy szerelmes tudnék lenni egy nőbe, de szexuálisan egyik másik vonz. Eddig azt hittem csak és kizárólag férfihez tudok vonzódni, de most megrémültem.

2018. máj. 30. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem az vagy. Elég sok nőben van biszex hajlam.
2018. máj. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is az vagy
2018. máj. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont ugyanígy vagyok és én is biszexnek vallom magam.
2018. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
A biszexuálitáshoz nem.kell érzelem. De a vágy már mutat valamit, és ha be is teljesedik, és máskor is szeretnél saját nemeddel lenni, akkor az vagy.😊
2018. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36 évesen estem bele ugyanebbe, azzal a különbséggel, hogy egy bizonyos nő érdekel csak. Bár azt hiszem, inkább lérzelmileg vonzódom hozzá.
2018. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Norela ***** válasza:

Biszex akkor leszel, ha érzelmileg is vonzódsz majd hozzájuk.


Jelenleg csak kíváncsi vagy :)

2018. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!