Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Le akarok szopni valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le akarok szopni valakit egyszer, de van barátnőm?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rosszul hangzik, de egyszer ki akarom próbálni milyen a másik oldalom lenni.

Nem mondhatom el neki, nem értené meg. Valaki hasonló helyzetben?



2018. jún. 1. 23:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy a barátnődnek még tetszene is a helyzet.
2018. jún. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Mi nem tudjuk. Le akarsz valakit cumikálni egyszer de van csajod?


Hogyhogy nem értené meg? Nem elég elfogadó a csáj?

2018. jún. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy nem elfogadó, inkább maradi, prűd szexuálisan. Máshogy nézne rám utána.
2018. jún. 1. 23:35
 4/17 anonim ***** válasza:
48%

# 1/3  

nyilván minden csaj álma hogy a pasikája dörrentőt szopogat. Háhá


még jó hogy másképp nézne rád. Ma még a puncukája van a szádban holnap meg kékeres?

2018. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Nem csak te vagy ezzel így.
2018. jún. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Ha egyszer raszanod magad akkor hajra :)

Szerintem itt is talalsz olyat aki hagyna :)

Az elsonel fura lesz izgulsz de aztan raerzel h kell jol szopkodni a futykost es kovi alkalommal mar magatol ertetodoen terdelsz be es szopod ki a g vitamint

2018. jún. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#4: Nyilván nem vagy funkcionális analfabéta és ezért felfogtad a LEHET szó jelentését.
2018. jún. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%

# 8/8

Abszolút. Ráadásul még antiliberális is nem?

2018. jún. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem meg nyugodtan beszélj őszintén a barátnőddel. Egy jó kaocsolatban nem tabu a vágyakról beszélni. Én biztosan megengedném a barátomnak,hogy kipróbálja fiúval, akár csak egy alkalmat akar, akár többet.

21/L

2018. jún. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

Úgy látom nem lesz népszerű a válaszom, de én is azt mondom, hogy beszéld meg a barátnőddel és közösen keressetek rá megoldást, mivel egy ilyen dolgot nem lehet csak úgy a szőnyeg alà söpörni. Attól, hogy ő prűd, neked még vannak igényeid, és a kapcsolat jó működése az ő felelőssége is. Már pedig úgy nem fog működni hosszútávon ha nem engedi, hogy kibontakozz mellette; ergo itt most vele van baj, nem veled. Le kell ültetni, és szrmbe kell állítani a tényekkel. Lehet, hogy találtok valami közös nevezőt, ami mimdkettőtöknek jó. Pl.nem lehet,hogy azzal a kompromisszummal bele menne a dologba,ha közösen vàlasztanátok ki a férfit és a barátnőd is jelen lehetne ? Mondjuk ha részt is vehet benne? Vagy ha ő is kap 1-2 "kimenőt? Vagy bàrmilyen egyéni kompromisszum?Ezért kell higgadtan és őszintén átbeszélni az ilyesmit!

25/L

2018. jún. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!