Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetséges mind a két neműnkhö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges mind a két neműnkhöz vonzódni és szerelmet érezni?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor eltorzulhat a személyiség, így azonos neműt szerethet? Hogy van ez?

2018. máj. 23. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Én biszex vagyok, és képes vagyok erre.
2018. máj. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Biszexualitásnak hívják.

Ezt a személyiség torzulós részt nem értem.

2018. máj. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Én voltam már szerelmes fiúba is, lányba is.


Biszex ffi vagyok.


A lélekszerelem pedig nemfüggetlen.

2018. máj. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
#5 a biszexualitás és a pánszexualitás két különböző szexuális orientáció, de ne zavarjon xD
2018. máj. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem. Van már egy éve egy komoly kapcsolatom egy fiúval viszont egy utazáson vettem részt, ahol egy lánnyal találkoztam. Különös érzés volt, bár csak barátságot akartam tőle.
2018. máj. 24. 09:08
 6/12 nemaRendőrség ***** válasza:
53%

Jaj, hogy lány vagy.

Teljesen normális, kutatások szerint nincs heteroszexuális nő. Tudat alatt ugyanúgy vonzódnak egy szép nőhöz mint egy vonzó férfihoz(ugyanazt csinálja az agyuk)

2018. máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Igen, a pánszexuális az összeshez vonzódhat, de a biszexuális bi, azaz kettő darab nemhez. Ez nem azt jelenti, hogy a bik elutasítják ill tudomást sem vesznek pl a transzszexuálisok létezéséről, hanem azt, hogy nem jönnek be nekik. Nem annyira bonyolult.


Nem torzul el a személyiséged, ne aggódj. Borzasztó kifejezés. Gondolom vallásos neveltetést kaptál, azért ez a nagy ellenállás.

Én a lelkekbe szeretek bele. A test csak köret. Szerintem mind szép, nekem mindegy, hogy mi van a lába között.

Nem vagy attól elcseszett vagy torz, hogy megtetszett egy nő.

2018. máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#10: [link]
2018. máj. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"A biszexualitás egy elavult fogalom, mivel implikálja, hogy csak két nem lenne. A pánszexuális az összes nemhez vonzódik."


Aha csak hogy én nem vonzódok az összes nemhez, csak a nőkhöz és a férfiakhoz, tehát biszexuális vagyok.

2018. máj. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazából a barátomtól kérdeztem meg először, és ő mondott valami torzulást. Szóval, ő nagyon ez ellen van azt hiszem... Gusztustalannak tartja. Meséltem neki a lányról, kicsit féltékeny is lett. :)
2018. máj. 24. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!