Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lányok! Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lányok! Milyen gyakran váltogatjátok a partnereiteket?

Figyelt kérdés

És mikor vagytok csajokkal és mikor pasikkal?

Kort írjatok, légyszi.



2018. máj. 21. 01:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg nem volt alkalmam lánnyal együtt lenni. :(
2018. máj. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

3 éve egy lánnyal vagyok,(ezalatt nem vettünk be senkit,és nem is nézhetett minket senki és külön-külön sem csaltuk meg egymást). Mindig hosszú távra tervezek,így viszonylag ritkán váltogatom a párjaimat. Pasival màr ősidők óta bem voltam, ahogy elnézem a mai nőgyűlöletüket nem is tervezem mostanság.Sokkal jobban érzem magam lányokkal.

23/L

2018. máj. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

#2

Honnan veszed, hogy a pasik gyűlölik a nőket?

2018. máj. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

7 éve ugyanaz a párom, aki amúgy fiú, és rajta kívül nem volt más.


25/N

2018. máj. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Én biszex srácként pont fiúval élek de ettől függetlenül szeretem a lányokat szeretem a társaságukat.
2018. máj. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

17-18 évesen koromig egy sráccal jártam, 20 évesen pedig összejöttem egy lánnyal, azóta vele vagyok. Rajtuk kívül amúgy egy lánnyal feküdtem le, aki kapcsolaton kívül volt.

23/L/bi

2018. máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
És ha pl egy fiú tetszene es biszex vagy akar meleg lefeküdnél vele? Valakitol hallottam hogy melegf sraccal is szexelt es kivetelt tett arra az alkalomra a srac.
2018. máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért él egy olyan dolog sok ember fejében, hogy aki biszex lány, annak már rengeteg partnere volt. Hát nem. Pl lánnyal együtt lenni bátorság és egyéb körülmények kérdése is. Így lánypartnerből nekem kevés volt hosszú idő alatt.
2018. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!