Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti milyen gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti milyen gyakran váltogatjátok a pózokat szex közben?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a párommal, de eddig az ágyban csak úgy voltunk együtt, hogy petting, aztán egyszer ő van alul, egyszer én. Bevallom őszintén nekem kicsit unalmas és egyhangú így a szex. Próbáltam már kezdeményezni más pózokat és rávezetni arra hogy kipróbálhatnánk másképp is de nem igazán hajlott rá. Úgy látom, hogy neki így is elég és boldog ezzel, de nekem fura. Ti szeretitek a változatosságot, vagy ugyanígy vagytok ezzel?
2015. dec. 13. 22:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"Próbáltam már kezdeményezni"

Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!

2015. dec. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2015. dec. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az erő legyen veled!
2015. dec. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ja várjatok, az lemaradt hogy lány vagyok :D
2015. dec. 13. 23:02
 5/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy lány vagy, jelenleg nem szükséges információ.
2015. dec. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Sosem számoltam, hány percenként váltunk pózt. Egy menet alatt, van mikor 3-szor, van mikor 5-ször is, vagy többször. Változó.

Persze. Szeretem a változatosságot. Különben monoton lenne.

Előjáték is változatos. Állva, majd később fekve, konyha közepén, stb. Legyen fantáziátok.

2015. dec. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
2-es, meg tudjuk beszélni a problémáinkat. Mint pl azt hogy nem tudok elmenni szex közben, egyszerűen nem vagyok képes rá, de ezért nem is hibáztatom őt, mert mással sem működött előtte. Lehetséges amúgy, hogy emiatt nem szereti váltogatni a pózokat, mert neki így jó, nekem meg végül is "úgyis mindegy".
2015. dec. 13. 23:08
 8/16 anonim ***** válasza:
Fontos a változatosság,az újítás..az hogy meg van ezzel elégedve,hogy neki jó..neked meg nem..ezt te is eltudod dönteni,hogy milyen dolog már..
2015. dec. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8as

Persze, tudom hogy ez így nem jó. De azzal is tisztában vagyok hogy egy pasinak milyen érzés lehet az, hogy nem tudja kielégíteni a párját. Gondolom valamennyire azért lehúzza az önbecsülését és nem akarom ezzel még jobban terhelni.

2015. dec. 13. 23:13
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen,ez nagyon szép tőled...De igyekeznie kell..és változtatni,ki próbálni dolgokat,amik bejöhetnek..mert ha nincs semmin változtatva,egyszer csak,derült égből sikerül elélvezned vele,gondolod?
2015. dec. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!