Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt már ugy valaki hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ugy valaki hogy egyszerre volt szerelmes fiúba és csajba?

Figyelt kérdés
2018. máj. 14. 13:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mert egy haverról van szó, 1 éve ismerem, aztán a legjobb barátom lett, közbe ismerkedett csajokkal is csak hát nem nagy szerencséje volt velük, egyik kihasználta, másik elhagyta, harmadik meg lesmárolta miközbe volt barátja, aztán meg azt mondta neki, hogy megbánta és felejtsék el a dolgot, szoval nagyon maga alatt volt a srác, elutazott 2 hétre vidékre az anyjához, aztán amikor indult, azt mondta nekem hogy én vagyok a legjobb barátja meg csalódott a nőkben aztán csak úgy spontán lesmárolt, szólni se tudtam semmit...most meg nem tudom mi van, eddig nőkbe volt szerelmes most meg belém? Bár bevallom nagyon is bejön nekem, akárhányszor csak találkoztunk alig bírtam visszafogni magam nehogy lesmároljam csak hát jóval idősebb vagyok nála meg ha összejönnénk akkor aggódhatnék azon hogy talál magának egy csajt és elhagy...
2018. máj. 16. 18:29
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#11

Ha jól értem, a barátod most éppen senkibe se szerelmes. Feléd nyitna, csak pont Te vagy, aki nem tudja kezelni a helyzetet. Mindezt úgy, hogy legszívesebben lesmárolnád, és egyebek. Szó sincs arról, hogy a barátod egyszerre lenne szerelmes fiúba és lányba. Nyiss felé, éljétek meg a vágyaitokat, hidd el, jó lesz!

2018. máj. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
DE szerelmes a csajba, azt mondta nekem is, én meg mondtam neki még akkor hogy sokat ne várjon tőle mert elég megbízhatatlan meg amúgy is van csávója szoval azt pár nap alatt biztos nem tudja elfelejteni
2018. máj. 17. 10:03
 14/15 A kérdező kommentje:
Meg jóval fiatalabb nálam, nem akarom igy kihasználni meg összezavarni, már amúgy se tudja mit akar, az meg végképp nem hiányzik ha megtörténne a dolog aztán azt mondja hogy nem kellett volna és megbánta
2018. máj. 17. 10:05
 15/15 anonim ***** válasza:
Kemény.
2018. jún. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!