Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek az normális, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, ha valaki egy biszex baratnőre vágyik?

Figyelt kérdés

Például en kifejezetten örülnék egy biszex baratnőnek. Izgatna, ha lánnyal is csinálná. Persze csak ha en is jelen vagyok. De közbe se szólnék. Úgymond hagynam, hogy kielje magát :D

22/F/bi



2018. ápr. 23. 19:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
írtam üzit :P
2018. ápr. 23. 20:44
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor hol vannak a pasijogvédő lánykák?Gyertek magyarázzátok,hogy tök aranyosak az ide írkáló pasik.
2018. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
légyszi felesleges válaszokat ne :)
2018. ápr. 23. 21:33
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
#12 gondolom olyan helyzetekbe védik meg őket amikor indokolatlanul utálkoznak felettük. Nem védenek meg minden pasit csak aki megérdemli.
2018. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%
Én folyamatosan olvasom ezt a kategóriát,ha bármilyen pasiról egy rossz szót szólsz kotekerik a nyakad. Szerintük minden pasi angyalka. Csak sajnos szelektálva olvassák a kérdéseket,mert most egy sincs a közelben.Pedig mennyit kaptam egy kérdés alatt azért mert azt mertem állítani hogy többnyire 3-asozni meg nyálr csorgatni akarnak...
2018. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Van benne amit mondasz, de tudod egy kapcsoaltban nem ez a lényeg már. Csak ezzel feldobják általában, az már más ha a pasi dominánsabb és többet erőszakol ki ebből :D
2018. ápr. 23. 22:03
 17/20 anonim ***** válasza:
Mutatsz ilyet? Amikor ennyire szélsősegesen védte valaki a pasikat? ( ezt most nem kötekedésből mondom, hanem komolyan kíváncsi vagyok mert nekem még nem tűnt fel ilyen)
2018. ápr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Később lehet,hogy linkelek, mondjuk egy 4-5 hónappal ezelőtti kérdésre nem kevés idő visszagörgetni. De te is találhatsz ha magában a kategóriaban görgeted visszafelé a kérdéseket. 1-2 hónapja volt az utolsó kb.a 8-10 oldaltól kezd,márha érdekel.Arra irányuló kérdések is vannak hogy egyesek miért bántják meg pontozzák itt le a pasikat,mikor ide csak rendes kérdéseket,hasznos válaszokat írnak, miért ennyire gonosz néhány leszbikus😷(Tehát szerintük a kérdező,akinek még a kulcsszavai között is ottvan hogy perverz nem létezik, illetve nem lehet a nevén nevezni a nyálcsorgatókat)😵
2018. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
57%

Én is szívesen megismernek egy bi lányt :)


22/f/kivancsi :3

2018. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Igen szerintem normális,de amit te kívánsz az nem ez.

Elóbb jó lenne ha tisztáznád magadban.

A biszex barátnő úgy gondolom nem kérné a jelenléted pláne az engedélyed ha egy csajjal összejön és nem várná hogy ráérsz e éppen most erre.Az alkalom szüli a tolvajt.

2018. ápr. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!