Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Unokatesóval, tesóval?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unokatesóval, tesóval?

Figyelt kérdés
Valami kis kozos veres, oral, esetleg mas is? Akar azonos nemu, akar ellenkezo nemu. Volt valami tapasztalatotok, probalkozasotok gyerekkorotokban? _ mi pl. Allandoan kozosen furodtunk es mindig felallitottuk egymas cerkajat unokatesommal, o volt 11 en meg 13...

2018. ápr. 21. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Ez beteges. Egy orvost javasolhatok?
2018. ápr. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
És melyikőtöknek volt hosszabb ? Cukik lehettetek !
2018. ápr. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Csini unokahugom 14 évesen többször bejött rámvetette magát a szobámban amikor 26voltam,csak többször rákiabált az apja...
2018. ápr. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Párszor volt közös maszturbálás, de más nem, az már kicsit átlép egy határt
2018. ápr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Kövezzetek meg, de szerintem ez beteg
2018. ápr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Az anyu testvérének a gyerekének a lánya az a második unokatestvérem? Nem tudom, de azt igen, hogy egy időben erősen rám mászott. Vidékiek voltak, s nálunk voltak Pesten pár napig. Elvittem discoba, mire haza értünk mindenki aludt. Akkor a fürdőszoba kövén szoktam fekvőtámaszozni - s mivel már nem volt elkerülhető, hát leterítettem a törölközőt, ő ráfeküdt s én fölülről rá... Nagyon kellemes volt, - de azután nem tudtam nyugodtan folytatni a fekvőtámaszozást, mert ahányszor csináltam, hamar kemény lettem, s hozzáérés nélkül élveztem a gatyámba... Aztán új helyet kerestem a fekvőtámaszhoz...:) Lehettünk olyan 17-18 évesek?!... Állítólag ilyen távoli rokonság mellett feleségül is vehettem volna...
2018. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Ez a tesó, unokatesó dolog nekem nem jön be. És nem csak azért, mert a törvény bünteti. A másod unokatesóval már elképzelhetőnek tartom. Ez már kiesik a BTK hatálya alól. Még a mostohatesó is jöhet, hiszen ott nincs vér szerinti rokonság.
2018. ápr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Nekem kb. 12 éves koromban volt a legelső fiús élményem.


A 10 évvel idősebb féltestvér bátyám verette ki velem a farkát. Én szívesen megtettem neki, afféle semleges jó érzéssel, hiszen a nemi vágy még csak csírájában volt meg bennem. Engem nem traumatizált a dolog, de a nemi identitásomra hatással volt, mert szeretem, ha egy férfi lecummant engem, :)

2018. ápr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Még régen tini korunkban hugommal kíváncsiságból levetköztünk egymás előtt meg fogdostuk egymás nemi szervét, de más nem történt. Azóta is normális tesók vagyunk.

30F

2018. ápr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!