Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Normális ilyen dolgokról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ilyen dolgokról fantáziálni?

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy engem egészen eddigi életemben csak a lányok érdekeltek és fiúk soha nem tudtak felizgatni... De valamiért mostanában valamiért egyre gyakrabban fantáziálok szexuális dolgokról fiúkkal/férfiakkal. Hogy milyen lehet leszopni valakit, vagy akár *anál* is tovább menni. (pun intended) Már már annyira kíváncsi vagyok hogy talán tényleg ki is próbálnám. De a fura dolog az hogy akármilyen romantikus kapcsolat, csók vagy akár flörtölés fiúkkal engem teljesen taszít és soha nem is venném fontolóra sem.. Szóval akkor miért érzek ilyen kíváncsiságok ez után a pár fantázia után? Ettől biszexuális lennék? És lehetséges lenne ezeket a fantáziákat valahogy megélni egy idegennel úgy hogy az soha ne derüljön ki? (21 éves Budapesti fiú vagyok amúgy.)

2018. ápr. 6. 13:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Egész sok ember érez így... Biszexuálisként ez normálisnak mondható. Szerintem ezzel nincs baj egyáltalán, szóval ne aggódj...

Van megoldás erre, csak keresni kell megfelelő partnert hozzá. Itt szerintem lesz is jelentkező...

2018. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Megválaszoltad: valószínűleg bi vagy.


Természetesen lehetséges. Sokan vannak vele ugyanúgy, mint te.

2018. ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Olyan mintha lenne egy feminim oldalam ami vágyik egy férfi farkára, de csak szexuálisan létezne ez az oldal. A legkissebb ehhez kapcsolódó érzelem gondolata is taszít..
2018. ápr. 6. 14:22
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok bi van ezzel így. Szexuálisan vonzódik mindkét nemhez, érzelmileg csak egyikhez.
2018. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Heteró biztos,hogy nem vagy.Biszexként pedig teljesen normálisak ezek a fantáziálgatások.
2018. ápr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Én is pontosan ugyan ebben a helyzetben vagyok engem is csak az a resze izgat egy fiun de egyenlőre még nem probáltam ki meg nem is találtam megfelelő partnert.Ha esetpeg gondolod akkor irj nyugodtan 23f
2018. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, én mondjuk lány vagyok, de kb. ugyanígy vagyok más lányokkal. Ha megvan a hangulat, akkor szívesen benne vagyok egy kis csókolózásban és tapiban - mást még nem próbáltam -, és megnézem a többi nőt, ha jól néznek ki, de hosszútávon képtelen lennék a saját nememmel lenni.
2018. ápr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
ha pasit akarsz akkor keress azt és ne nyávogj. De olyat aki tudja is hogyan kell bánni egy szuz seggel mert nem fogod meguszni a seggbekukut
2018. ápr. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Biszexként teljesen természetes, hogy a férfiakkal csak a szex érdekel, és érzelmileg csak a nők érdekelnek. Sokan vagyunk így, és többnyire működik is. Mivel kezdő vagy olyan partnert keress magadnak, aki odafigyel rád, főleg, ha rögtön a lecsó közepébe szeretnél csapni, azaz, megdugatnád magad. Egy figyelmes, gyengéd partnerrel csodálatos élményben lehet részed.
2018. ápr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 ZoltanAnglia ***** válasza:
12%
21 eves fiu...eldobom az agyamat...minden *uzi azt mondja 30 eves fiu vagyok, 21 eves fiu vagyok.
2018. ápr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!