Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bentlakásos egyházi suli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bentlakásos egyházi suli koleszában volt akinek volt sex, cumi, maszti?

Figyelt kérdés

2018. febr. 17. 12:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
92%
mi 5-6 an sszegyultunk egy szobaban es vertuk csoportosan,egy sraccal meg egymasnak is..
2020. jún. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
95%

Az egyik csajjal esténként nyaljuk egymást :)

L

2020. júl. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
96%
Esett már meg 🙄
2020. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
93%
Huhh persze voltak olyan dolgok
2020. júl. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 kisördög1 ***** válasza:
90%
Ilyen koleszba kellett volna költöznöm. :)
2020. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
Közös hokik mentek.
2020. szept. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
84%
Kezdem érteni miért megy valaki egyházi bentlakásos suliba
2020. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
88%

Csak megszálltam ott mert tavaszi szünet volt és így kiadták az üres koliszobákat. Akkor voltam 26. A szoba eleve vicces volt mert voltak kint kis szent képek meg szóval nem egy tini fiú szoba feeling volt. Inkább nyomasztó.


A koliban gimis srácok. Most nem beszólásból de a felére rámondtam volna hogy meleg, de az a nyomi fajta. Tudjátok akit a suliban is piszkálnak.


Na egy ilyen srác kellett megmutassa a szobám és ha kellett valami őt kérhettem pl ágyneműt ő hozott, wifi kódot, stb. A lényeg a lényeg, hogy a 2. napon a srácot megdugtam. 2x is aznap. De aztán jött a csavar. 6 napot voltam ott ugyanis. Másnap egy másik fiú hozta a váltás törcsit mert Erik elment valahova. Azonban ez a fiú konkrétan megkérdezte, hogy vele is akarom-e amit Erikkel. Hát akartam :D Amúgy a srácnak meglepően nagy farka volt.


Sajna több kaland nem volt. Pontosabban Erik mikor visszajött 1x még leszopott. Majd facen bejelölt és letiltott 2 nap múlva amit a mai napig nem értek :D Hát ilyen élményem volt. Ja meg a zuhanyzásnál pont volt bent 4 srác. Én olyan sokáig tartó törölközést még nem láttam mint amit ezek műveltek.

2021. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
87%

Ugyan én nem bentlakàsos suliba jàrtam, csak egy "sima" evangélikus gimibe, de sokszor beszélgettünk róla, hogy kíváncsiak lennénk rá, hogy egy államiban is művelik-e azt amit itt mi....

Persze tudom, h nem az evangélikus felirattól függenek a dolgok, de jól megválogatták, h kiket vesznek fel. Kellett egyházi ajànlás meg minden kutya füle.

Konkrétan, h a koleszban mik történtek, arról nem tudok, de éjszakai futóversenyekről, sportnapokról, karitatív napokról vagy épp éjjeli bibliaiolvasàsokròl (!!!) mesélhetnék

Komolyan a mai napig nem hiszem el, hogy a tanárok nem tudták, h hová tűnik el időközönkènt a diákok x része, miközben ők a túlbuzgó diákokkal a bibliát olvasták fel...

2021. aug. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
87%
Én államiba voltam,de ott volt.Gondolom egyháziban sincs másképp,ha olyanok a fiúk.
2021. okt. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!