Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, férfiak, ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, ti hogyan érzenétek ha a párotok (lány) bevallaná hogy biszex?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném elmondani páromnak mert nyomaszt magamban tartani, de félek mit fog reagálni? Ti ezután elhinnétek hogy ettől még szeret a párotok?

2018. febr. 10. 10:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szakítanék vele 😊
2018. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen,

Szeretném

Elfogadbám.

Viszont ha elakarod neki mondani, az azt is jelenti, hogy vágynál is rá, hogy mellette lánnyal legyél?...

Nekem nem lenne gond, de vannak akik számára ez se elfogadható.

2018. febr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%

Én is Biszex vagyok

Már az elején elmondtam mert fontosnak tartom az őszintességet és azt hogy ne legyenek titkaink egymás előtt

Meglepődött de nem zavarja és nem hozta fel soha 3 éve vagyunk együtt és van egy 13 hónapos lányunk

24L

2018. febr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Attól még lehetünk továbbra is egy pár.
2018. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha huseges akkor nem zavarna hogy biszex :)
2018. febr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%
A poén, hogy nekem idáig mindig bicsajom volt. Nem zavar. Viccelődtem vele anno, h akkor egy édeshármas? Na? Na? XD de nálam megszokott a hülye poén, és ha vették a lapot, h poén akkor vagy beszaltak vagy csak nevettek rajta és hagyták. Egy volt amelyik besértődött ezen, de neki nem is említettem meg többször. Viszont, ha komolyan veszi és benne van az meg jó XD nah szóval, hidd el nem baj, míg engem szeret és nem csal meg. Az, hogy a csajokat együtt is tudjuk nézni az szerintem poén XD volt egy csajom aki totál jó volt, mert mindig néztük a csajokat és azt is mondta, h egyszer kipróbáljuk meg minden. Tényleg jó volt vele, csak aztán megcsalt a legjobb haverommal... s aztan ő szakított velem, h nehogy még egyszer megtegye... :/ nah mind1, szóval nagyon jó tud lenni, vagy semleges :D szóval rossz azt nem hiszem, hogy lehetne. Idáig 4 bilánnyal voltam, s soha nem volt baj 1x semleges. Ha hülyéskedik akkor hagyjad, próbálj rajta nevetni, de ha nem tetszik a poén csak szólj, h nem szeretnéd ha téma lenne. Ennyi. Megfogja érteni. :D HAJRÁ! És mondom, én azt amelyiket leírtam lányt szívvel lélekkel szerettem. Szóval nem befojásolja azt, hogy mennyire szeret az aki szeret. :D
2018. febr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én átéltem egyszer ilyet.

Nem vagyok féltékeny típus, de az akkori nőm, aki mondta - ismertem eléggé - elég hűtlen fajta volt.

Szóval ha ivott mehetett neki bármi.

Szerencsére vége. Nem vagyok aggódós fajta, de nem csak a férfiak, hanem a nők is potenciális préda neki, az azért eléggé megnövelte a kis r. vadászterületét.

2018. febr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)
2018. febr. 10. 12:04
 9/23 anonim ***** válasza:
48%
Leqrnám napjában 5x. 😊
2018. febr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én is biszex vagyok, nem zavarna ha a nőm is biszex lenne.
2018. febr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!