Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Végre el tudtam fogadni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre el tudtam fogadni önmagam biszexuális érzéseit, mégsem tudok egy kedves fiú partnert találni, mit tegyek? 24F

Figyelt kérdés

Sajnos nincs sikerem párkeresés terén, mert eddig nem tudtam felvállalni önmagam biszexuális érzelmeit. De ennek már jelentős mértékben vége, mert a családommal megbeszéltem a dolgot és néhány nagyon közeli ismerőssel, tökéletesen elfogadnak engem. :) Úgyhogy, most már ki tudom nyitni a szívem!


Rendkívüli mértékben művészlélek vagyok, minden nap készítek új rajzokat. Bújós, érzelmes srácnak tartom magam, aki romantikára és kölcsönös SZERETETRE, kölcsönös odaadásra vágyik. Nagyon szeretnék boldog lenni álmaim fiúja mellett. :)


Eddig mindössze lányokkal volt dolgom, pedig egész életemben arra vágytam, hogy srác partnerem legyen. Félre értés ne essék, nagyon mélyen tisztelem a nőket és őket is szeretem, de a srácok sokkal jobban foglalkoztatnak.


Sajnos az a baj, hogy azt tapasztalom, az emberek többsége nagyon dúrva... Fiúk és lányok egyaránt. Főleg az online társkeresőkkel jártam pórul, majdnem minden alkalommal olyan emberbe futottam bele, akik érzelmileg sekélyesek és gonoszak voltak... Nekem viszont komoly kapcsolat kell és kedvesség, romantika. :(


Nem bulizom, nem dohányzom, nem iszom, a nyugodt, békés programokat szeretem, tehát nálam a szórakozóhelyeken való ismerkedés mindenképpen kiesik. Mivel szenvedélyesen szeretem a könyveket, imádok könyvtárokba járni, igaz, ezeken a helyeken nem nagyon lehet ismerkedni. (Könyvtárban csöndben kell maradni.)


Egy olyan sráccal szeretnék megismerkedni, aki kedves, aranyos, bújós, érzelmes, romantikus és kölcsönös odaadásra, megértésre vágyik. :) De sajnos nem tudom, hogy hol találhatnék ilyen srácot. :( Pedig nagyon szeretném a dolgot! Minden nap arra gondolok, hogy mennyire vágyom a kölcsönös, gyengéd szeretetre.


Nagyon lelkes vagyok és késznek érzem magam a dologra! :) Szeretném megkérdezni, hogy milyen programokat, helyeket tudtok javasolni nekem? Sok lehetőségre nyitott vagyok. :) Főleg, mert Budapesten lakom, ahol tényleg sok program várja az embert.


2018. jan. 10. 07:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel ! Neked is eljön a várva várt pasi ! Türelem :) Ismerkedhetnénk, de sajnos messze vagy, így nemigazán lenne értelme, míg ha nagyrészt megfelelek a kritériumaidnak is :)
2018. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!