Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan tudnám elfogadni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfogadni hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés

Nektek hogy sikerült?

22/F



2018. jan. 8. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy biszexet konyebb elfogadnod mint azt ha teljes mertekben meleg vagy

eloszor en is “furanak” ereztem es ugy gondoltam amikor felismertem hogy biszex vagyok hogy ez egy betegseg vagy valami erted es hogy el fog mulni

na hat nem igy lett ra par evre rajottem hogy nem biszex hanem leszbikus vagyok

lehet nehez de ha felvallalod magad sokkal jobban tudsz ervenyesulni

es gondolj bele mindket nemnel van eselyed:D jo na poenokat felre teve ne stresszelj ezen:)

16/LL

2018. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Te ilyen vagy, gondolj arra, hogy így leszel boldog

18/F

2018. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Én már ovis koromban is tudtam, nekem mindig is teljesen természetes volt.

18/L

2018. jan. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudatosan fogadtam el. Egy ideig zavart, aztán már nem.

17F

2018. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem az első egymásnak kiveréstől az első orálig elég sok idő telt el. Közben én is küzdöttem magam ellen, de az első sz*patás, majd nem sokkal később az első sz*pás helyretett mindent.
2018. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fiúként úgy tudom elfogadni, hogy barártnőim vannak mindig, mert a lányok felé hajlok, de mikor nincs barátnőm fiúkkal is kéjelgek. Így a legegyszerűbb nekem :)
2018. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem többek között sehogy. :/ Van aki tudjs és elfogadnak, de nehéz, hogy nincs kivel megbeszélnem és ha licsit gyengébb pillanatomban vagyok, akkor eszembe jut, hogy ez így mennyire nem jó, pedig tudom, hogy normális, csak valahogy nem tudom elfogadni.

Szerintem amúgy sokat segít a helyzeten, ha tudsz valakivel beszélni és meghallgat. Nekem az hiányzik, hogy nincs senki a környezetemben, aki hasonló cipőben jár, így nem tudom úgy igazán kiadni magamból.

Szóval szerintem keress valakit, akivel őszintén tudsz beszélni és egy szuszra mond el, hogy mi bánt.

Az sajnos nem jó, ha magaddal sem vagy kibékülve és csak egy nagylépést kell tenned valaki felé, akiben megbízol és jobb lesz. :)

21/L/bi

2018. jan. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

egy bulin az egyik barátnőm azt mondta, hogy szeretne velem smárolni, meg amúgy már ezelőtt is gondolt rá. Na azután kezdtem el "rájönni", hogy mi van, merthogy amúgy én is...:DDD utána nemsokkal el is mondta, hogy biszex, szóval ő volt az első, akivel tudtam erről beszélni. aztán elmondtam pár barátnőmnek, közülük kettő bi, amit azután mondtak el, hogy én is. :D Anyáról pedig tudom, hogy semmi baja az lgbtq emberekkel, sőt, szokott is leállni emberekkel vitázni ezen neten is és irl is, úgyhogy tudtam, hogy nem lesz semmi, ha elmondom neki, úgyhogy elmondtam. Nem is lett. :D


ezen felül, még amikor pár évvel fiatalabb voltam is néztem például Maris ezzel kapcsolatos videóit, így visszagondolva lehet, hogy már akkor is tudtam, mert vmiféle megnyugvás végett néztem őket, hogy ez teljesen normális :D

16/l

2018. jan. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!