Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Belemenjek a hármasba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek a hármasba?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akivel kipróbálnànk a leszbikus szexet. Elmeséltem a férjemnek, aki szeretne ott lenni és persze a barátnőmet ugyancsak kényeztetni. Belemenjek ebbe?

2018. jan. 3. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Ha te vetetted fel, te akarod, akkor én a férjed helyében elvárnám. Mert hiszen a férjed nélkül ez olyan mint egy megcsalás, hiába hogy tud róla.
2018. jan. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ mivel elégszik meg a párod.

Én azza is beérném ha csak tudnék róla mert nálam ha nővel csinálná a párom az nem megcsalás, de ha bevonnának akkor a másik nőhöz tuti nem nyúlnék mert az jobban izgat ha ketten a feleségemet izgatjuk.


F

2018. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Isteni élmény, mindenképp próbáld ki!
2018. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha barátnődet nem zavarja és téged sem akkor akár egy jó édes hármas is kijöhet belőle,de beszéld meg a férjeddel hogy mi lenne ha.. te és a férjed+egy pasi másik arány
2018. jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tájékoztass h mire döntöttél és milyen volt
2018. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a férjednek jogos a kérése. Legalábbis én min. nézni szeretném, ha a feleségem ilyennel előállna.
2018. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sík Robi ***** válasza:
14%

Sztem nem jogos a kérése

Ebben nincsenek “jogok”

Csak is skkor menj bele ha mindent ki tárgyalta tok mindhárman és 1000% az egyetértés

Ott minden félreértés

Azt gondoltam hogy ....

Felerősödik és nem kész jó vége

2018. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Én nem akarnám hogy a feleségem ilyet csináljon.

Én nem mennék bele

2018. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Férfiként szívesen végignézném, ha a párom egy másik nővel szexelne, még szívesebben be is szállnék harmadiknak, ha a csajokat ez nem zavarná. Ezt, mielőtt belevágnál, alaposan beszéljétek át a férjeddel és a barátnőddel.
2018. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Arra jutottam, nem vonom be a férjemet, majd elleszünk mi ketten a barátnőmmel.
2018. jan. 5. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!