Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A perverziómnak ez lehet az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A perverziómnak ez lehet az alapja?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és van egy perverzióm. Utánaolvasva ennek a szexualitással foglalkozó könyvek szerint életed első szexuális jellegű élményét tudat alatt újra akarod élni.

Az első élményemről és a perverziómról nem írnék, mert itt a sok prűd felhasználó letiltana (sajnos, pedig ez az oldal arra van elvileg kitalálva, hogy ilyen dolgokat megkérdezz, feldolgozz, ráadásul 18+os kategóriába is írom szóval gratulálok adminok...)

A lényeg, hogy eddig nem tudtam, hogy az emberek életül első szexuális jellegű élményeit újra akarja élni tudat alatt, vagy akár tudatosan és ez elkíséri egész életében.

A ti életetekben is megfigyeltétek ezt?

24/f



2018. jan. 3. 07:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem játszik ez a dolog, bár egyszerűbb lett volna ha leírod mi az az emlék, elvégre anonim oldal...
2018. jan. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miről van szó konkrétan? Mi a perverziód? Priviben írd meg, h ide nem írod le!
2018. jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Figyeljétek meg. Itt előadja milyen perverz, milyen brutális utána, ha rákérdezel kiderül, hogy szeretné leszopni a pasiját, kinyalni a barátnőjét utána megcsókolni vagy valami hasonlóan "extrém" dolog. :D
2018. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy elnézem a kulcsszavakat, lehet hogy van valami alapja a perverzitásodnak. A gyerekkori élmények meghatározók. Te láttál valamit, amire ráizgultál.akkor nem mondták neked, hogy ez nem frankó és most öregségedre a péniszre izgulsz. Vagy tulteszed magad ezen, vagy éled a homok életét. Attól még rendes ember lehetsz!
2018. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Így, hogy egy anonim oldalon nem vagy képes legalább finoman körülírni, hogy mire gondolsz, mégis hogy segítsünk?
2018. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem értitek. ha ide kiírom akkor törlik a kérdésemet. Értem én, hogy anonim, de nem ez a lényeg, hanem, az, hogy ha valakinek nem tetszik a kérdésem, ami csupán egy kérdés akkor törölheti, ha úgy van kedve.

Ez azzal jár, hogy 1 napig, vagy nem is tudom meddig nem tehetek fel kérdést, ha több ilyen is történik akkor pedig egyszerűen törölnek innen...

Mer ilyen a gyakori, ha kínosabb témában teszel fel kérdést akkor valószínűleg valamelyik troll, vagy extra prűd ember jelenti a kérdésedet, vagy akár többen.

Ha pl azt írom, hogy bejön a BDSM akkor vannak itt olyan prűd férfiak, nők akik tiltják a kérdést.

Ugyanakkor pl szexuális kérdése nem lehet egy tininek ami nevetséges. Ha egy 15 éves srác erre a szexualitás lapra ír valamilyen kérdést törlik a kérdését mert nincs még 18. Tehát ha nem vagy 18 akkor nem lehetnek a szexualitásoddal kapcsolatos kérdések ami nevetséges..

2018. jan. 3. 16:43
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
@6: Így, hogy leírtad, nekem az a véleményem, hogy igen, ez lehet az alapja a perverziódnak.
2018. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor próbáld meg körül írni, vagy csak egyszerűen, tőszavakban leírni a perverziódat (fétisedet?) Próbáld meg virágnyelven megfogalmazni, vagy küldd el nekünk privátban, mi meg leírjuk ide róla a véleményünket.
2018. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
nem töröltethetik ha nem törvényellenes, máskülönben fellebezhetsz
2018. jan. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ilyen lehet a penka fétis?
2018. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!