Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagy herezacskó+nagy herék?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy herezacskó+nagy herék? Mennyire gyakoriak?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, hogy láttam olyan képeket, videókat ahol a srácnak kb akkora a zacskója mint egy kisebb sárgadinnye (nem volt feltöltve) és nagyon beindított a látvány, nektek srácok mekkora a csomag? Nem az egész, hanem a lógós :D

Gyakoriak a nagy zacskók?

22/f



2018. jan. 1. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy én lány vagyok, de én sem találkoztam még olyan sokkal, sajnos. De nagyon izgat a nagy, lógós, szőrös zacsi, szeretem a hangját is mikor hozzám csapódik, jó kényeztetni őket.
2018. jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon ritka az ilyesmi. Egyszer láttam ilyet, azóta is felizgat ha rágondolok.
2018. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nagy farkat láttam már, volt is dolgom egy ilyennel, de túlméretes zacsit még nem. Egyszer szeretném érezni, ahogy csapkodja a seggem.
2018. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem viszonylag nagy péniszem van és én ahoz képest nagynak találom a zacsit.
2018. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nagy farkam van,de lankadtan kb. egy vonalban lóg a zacsimmal. Szerintem ez utóbbi is nagyon szép,nagy darab.
2018. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szintén lógós zacsim van de nem hatalmasak sztem arányos
2018. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
elég nagy zacsim van lejjebb lóg mint a péniszem
2018. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiúknak biztos totál természetes, hogy van, de nekem meg pl. látványra nagyon érdekes. Barátomnak mindig figyelem, ha szabadon van neki, az érdekes látvány, amikor lötyögnek. De ahogy megfigyeltem, nem annyira beszélnek fiúk róla, meg amikor lötyög, olyan mintha észre sem vennék. Sztem ő ha észreveszi, hogy nézem neki, azt hiszi a farkat nézem, miközben a lötyögő heréket. :)
2021. aug. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!