Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mire figyeljek oda, mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire figyeljek oda, mint kezdő egy transzi prostituáltnál?

Figyelt kérdés

Sajnos elég későn, 29 évesen jutottam el oda, hogy szeretném kipróbálni nem csak nővel.

Elég lassan ismertem be magamnak.

Most úgy döntöttem, hogy elmegyek egy travi prostihoz.

Az a baj, hogy soha nem voltam még senkivel, szal nem tudom mi az, ami fontos.

Szeretném, ha lenne minden.

Én dugom őt, illetve ő engem meg szeretnék szopni is.

Az, hogy gumit húzunk az oké.

Szeretném lenyelni a spermáját, de vajon mennyire kockázatos?

Hallottam olyat, hogy ha hagyom magam popóba, akkor vannak olyan betegségek, amik gumin keresztül is fertőznek, aztán meg ilyen gumók nőnek a fenékre.

Magával a behatolással nem lesz gond, mert tágítom magam, szeretem.

Mit tudtok ezekről?

Vélemények?

Köszönöm :S


2017. dec. 22. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Lenyelni azért ne nyeld le... de gumival nagyban biztonságos lesz.
2017. dec. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Privátban válaszolnék (több év transzis tapasztalattal) inkább
2017. dec. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Figyelj ! LE NE NYELD !!!! Szerintem gumi nélkül be se kapd az övét !

Gumi nélkül szopni és lenyelni a cuccot, csak akivel már többször találkoztatok, megbízható, tiszta, egészséges ! És nem fekszik össze bár kivel !

Vigyázz magadra, mert könnyen baj lehet !

Szerintem keress inkább normális srácot, nem prostit !

2017. dec. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. dec. 22. 22:10
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan ostobaság, hogy aki tiszta, még nem fekszik össze senkivel az már nem veszély forrás. A nemi betegség nem válogat gazdag meg szegény, prostituált meg ritkán némi életet élő között. Honnan tudod, vagy látod a magánéletét? Hazudhat neked, és lehet ápolt de fertőzött stb. Egy hivatásosnál maximálisan védekezni kell, hiszen ő méginkább ki van téve. A másik ha van valakinek papírja is tudni kell A HIV-fertőzés bekövetkezte után létezik egy olyan „ablakperiódus”, amikor a szervezeted még nem termelt elég antitestet, és a HIV- fertőzés nem kimutatható. 2-4 hét után lehet kimutatni, de már fertőzött vagy. 2 hetente nem sokan járnak szűrésre... Én ismertem olyan személyt aki megkapta, láttam min kellett keresztül mennie. De van sok más gyógyíthatatlan vírus a hepatitis c-ről kezdve egészen a sose hallottakig.. Mindenki gondolja át mit vállal be....
2017. dec. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!