Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lanyok, fordult mar meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, fordult mar meg a fejetekben, h kiprobaljatok lannyal, es ha igen, mire lennetek kivancsiak?

Figyelt kérdés
Fantazia szintjen van csak, vagy tenyleg vagytok ra annyira, h kiprobaljatok?
2017. dec. 17. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Én férjnél vagyok de kipróbálnám úgy nővel hogy a férjem is ottvan és ketten kénysztetnek engem.... persze a férjem nem csokolgatná/nyalná a hölgy parntert viszont még az is tetszne ha a hölggyel gumival velem pedig gumi lehuzása után közösülne....


A legjobban az vonz hogy az idegen hölgy ül a férjem farkán én ülök a férjem fején és az idegen hölgy csókolgatja a testem és simogat közbe a férjem nyelvével nyal

2017. dec. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem csak fantázia szintjén és mindenre. :)
2017. dec. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Elég sokszor képzeltem már el, hogy kinyalom a barátnőim :D ez tökre érdekel nem tudom miért :D de a viszonzása valamiért nem izgat 16/l
2017. dec. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kipróbálnék mindent lánnyal, szeretnék nyalni és érdekelne, egy nő hogy tud nyalni... Hármasban is szívesen benne lennék (van barátom), és én amúgy simán binek tartom magam emiatt.
2017. dec. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fordult.Mindenre. 😀
2017. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen,de én már a megvalósításig is eljutottam.Úgy maga az élmény érdekelt,hogy ilyen lehet egy nővel,vajon milyen megcsókolni,milyen hozzábújni,márint egy törékeny,puha testhez az izmos férfi test után,milyen lehet a bőréhez érni,milyen amikor nem egy férfi fekszik rám,ahogy arcomra hullik a haja,lassabb,gyengédebb,figyelmesebb stb.

31/N

2017. dec. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Fordult bizony.

Elősször csak a nyalás izgatott,a punci íze.

Aztán miután az meg volt jöttek ujjabb izgató dolgok amiket kiszerettem volna probálni. Ígyhát kiprobáltam...

2017. dec. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
milyen elmeny volt?:D
2017. dec. 18. 20:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Ahha. Izgat nagyon kamasz korom ota, de nem probalnam ki. :D

Kb.minden erdekel.:))

2017. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem úgy 18 éves korom óta izgatott a lányos dolog, de egyedül ill. a volt pasimmal nem mertem belevágni..! Kíváncsi voltam arra, hogy milyen érzés lehet egy másik lányt megérinteni, ágyba bújni vele..!? 31 voltam amikor az "új" kapcsolatomban beszélgettünk a dolgokról. Én párcsere nélküli négyes során szerezem az első tapasztalatomat, és nekem jó élményeim vannak. Ezt követően volt több kapcsolatom lánnyal, de többször belefutottam a divat biszexek világába (kipróbálni a lányos szexet, majd köszi ennyi volt..!) ami egy kicsit kiábrándító, illetve tényleg sok a kamus profil mindenhol. Korosztályomból valaki belém botlana annak örülnék...! 45/L
2017. dec. 27. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!