Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az elvileg meleg/biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elvileg meleg/biszex haverom miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, imàdom es aki nem szereti a melegeket ne is kommenteljen legyen szives.. legalábbis olyat ne amivel leszolja.. so

Vmelyik reggel megkerdezte h kisminkelhet e.. tudja h nem szoktam sminkelni magam.. aztán kiszedte a hajambol a hajgumit mondván h az jobban áll kiengedve.. eddig még szokásosnak tűnik (bár nekem ez is furi volt) de ami ennèl szokatlanabb az az, hogy a hét elején mikor taliztunk összekulcsolta a kezünket.. nekem full gyors volt az egész.. sétáltam mellette és megfogja a kezem és összekulcsolja.. rákérdeztem (hozzáteszem nagyon értelmesen h ) "ez most miez?"😅 nem mondott semmit.. hagytam mert nekem az volt a fejemben h szokták ezt elvileg gyakran azon a környéken.. mármint abban a társaságban ahova jár.. de azért irom ki ide (mert ez teljesen anonim) és so megkèrdezte egy közös ismerősünknek kiadva magát (xy messengerét használta) h nekem tetszik e.. mondtam h nem aztán elmondta h nem is xynal beszéltem hanem vele.. és na.. lehet csak én értelmezem fèlre mert szokatlan a környezet bár születésem ota ismerem kb de többet csak nem rég kezdtünk el beszélgetni.. es az a közös ismerő bizonyos "xy" is azt mondta h az a kézösszekulcsolós dolog teljesen szokásos.. de na.. kèrlek ne szoljatok le ha hülyeség..



2017. nov. 10. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Na most a kérdést tetesd át, mert ez a kisállat kategória.


Másrészt... Biztos tetszel neki, de szerintem ő is tetszik Neked. Máskülönben miért hagynád, hogy simogasson meg a kezedet fogja?

2017. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A lényegen nem változtat de ki mondta h simogat?😅 de azért köszi 🙂mondjuk magamban még nem jöttem rá arra h nekem tetszene..

Fogalmazni tudok 😂 yah nem

2017. nov. 10. 20:22
 3/10 A kérdező kommentje:
Am nem ertem.. sztem vmit elcsesztem h ebbe a kategoriaba teszi be😅
2017. nov. 10. 20:26
 4/10 anonim válasza:
Állat kategória :"DDD lol
2017. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jolvan😂😂😂
2017. nov. 10. 20:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Én leszbikus vagyok, és volt egy barátnőm, akibe fullra szerelmes voltam, és ő ezt tudta jól, amúgy heteró.

És egyszer szájon puszilt, mire nekem majdnem kiesett a szivem annyira dobogott...Később rákérdeztem ez mi ez, mi volt ez? :D Mire ő ezt mondta: "minden barátnőmmel ezt csinálom, ez baráti puszi"

Hát ugyanígy összezavarodtam mint te, de jóval később kiderült hogy ő tényleg csak ilyen betegesen mutatja ki a szeretetét és nem érez irántam semmit xd

2017. nov. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hat ez a te reszedről gondolom szomoru bár most nevetsz és múlt időt is használtál😅

De ez rohadt édi😊❤

2017. nov. 10. 20:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Most vagy meleg vagy biszex olyan nics hogy meleg/biszex egyébkent lány vagy fiú az illető mert én ezt se vagtam le, mert ha lany akkor leszbikus nem meleg. Ne érts felre nem oklskodni akarok. Egyebkent szerintem tetszel neki mert haverok nem fogjak egymas kezét főleg nem kulcsolva, meg nem irogat kamu facebookrol szal beszeld meg vele kérdezd meg mit akar és tisztazd vele mi a vaker ha nem akarsz ilyen hasonlo kinos helyzetekbd kerulni
2017. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ohh tenyleg xd sry

O fiu en lany.. es azert van ott az a "/" mert nem tudom eldonteni😂

2017. nov. 10. 21:00
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem tetszel neki.

ez a mi köreinkben már több mint sima barátság...persze van az a szint akivel már régen túljutottunk ezen is de az nagyon ritka.

Lehet nálatok is ez van:" bár születésem ota ismerem kb " miatt.

de továbbra is szerintem tetszel neki.

lehet probálkozni,egy hosszabb öleléssel,hozzá bujással. figyeld a reakcióit.

2017. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!