Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiúk, ti hogy kezdtétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiúk, ti hogy kezdtétek? Engem csak és kizárólag a sz . Pás izgat, de kicsit félek, h ha kipróbálom akkor nem lesz megállás?

Figyelt kérdés

Már régóta izgat a gondolat de a kipróbálásig még nem jutottam el. Csak odáig, h beszélgettem a témáról egy meleg sráccal. Ő azt mondta, h korábban ő is a lányokat szerette, de aztán kipróbálta milyen érzés sz . pni, és annyira jó volt, h aztán már nem volt megállás, azóta csak meleg kapcsolatai voltak ahol mindig ő volt a passzív fél. Ezt annyira nem akarnám, mármint se az análszexet, és a nők is hiányoznának. Sajnos sok nő szóba sem áll biszex fiúkkal v olyanokkal akinek már volt a szájában f . sz.

Jogos, h ezek a dolgok visszatartanak, v ne agyaljak ezeken?


2017. nov. 1. 15:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
kepzeld, nem tizeneves vagyok, es sajnalom, ha igazi novel meg nem talalkoztal:D
2017. nov. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
30%

1. Csajnak nem beszélünk az exekről legyen az fiú vagy lány!

2. Csajnak qrvára nem beszélünk az exekről legyen az fiú vagy lány!


Ha régen a lányokat szerette de mostmár csak szopik akkor ő meleg volt nem bi,csak nem merte magának bevallani.


Te pedig probáldki. Ha szàmodra sincs megállás akkor pedig te is melge vagy.

2017. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Hát én is az a "maradék" pár százalék vagyok (bár szerintem inkább mi vagyunk többen) aki nem járna ilyen pasival. És az előző válasszal sem értek egyet: egy hosszútávra tervezett kapcsolatban igenis tudnia kell mind a nőnek mind a férfinak a másik fél előző kapcsolatainak számát és nemét.
2017. nov. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Jaj és véletlenül sem izgat a két férfi felállás, heteroként végig sem tudnám nézni ahogy a barátomat egy férfi kényezteti.
2017. nov. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha egy ferfi ilyenre gondol,de soha nem jon ossze a dolog,attol lelekben bi,vagy homoszexualis,.fizikailag nem,mert nem alakul ki olyan helyzet,,,de ha lannyal szeretkezik,es fiura gondol,akkor egyertelmu a dolog,es onmagarol tudja hova tarzozik.
2017. nov. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!