Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Izgat a gondolat, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgat a gondolat, de nem tudom, bele merjek-e vágni?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Van egy 25 éves pasim, akivel 2 éve vagyok együtt, és találkoztam egy lánnyal, akire nagyon rákattantam szexuális értelemben. A lány benne lenne egy tricikliben, ha megkérnénk, de én félek. Alapvetően a barátom vetette fel, hogy vegyük be harmadiknak, de úgy, hogy ő csak velem foglalkozik, és nem dugja meg a másik lányt, csak én szórakozok a lánnyal. Azt mondta, szerinte élvezném. Elképzelve izgat a dolog, és még az is beindít, ha arra gondolok, hogy a barátom a másik lányt is megdugja, stb, de félek, hogy, ha valóban elkezdenénk édeshármasozni, akkor előtörne belőlem a féltékenység, még akkor is, ha nem ér hozzá a másik lányhoz. Ha meg hozzáér, lehet, teljesen összetörnék lelkileg, hogy egy másik csajt taperol, meg minden. Egyszerűen a saját érzéseimtől félek... Ez normális egyáltalán?

2017. okt. 29. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj emiatt. Én úgy képzelem, ha ezt így meg tudtátok beszélni nyugodtan, hogy ha neked úgy jó, nem fog hozzá nyúlni, baj nem lehet. És ha így rá vagy kattanva arra a lányra, úgyis vele leszel elfoglalva, meg szerintem ő is inkább veled! :)

De gondold át ezt, és ha nem tuti a dolog akkor ne menj bele.

2017. okt. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazad van, hogy az édes hármasnak vannak buktatói. Mielőtt belevágnátok, a pasiddal nagyon át kell beszélni, hogy kinek mi a vágya, és meddig mehet el. Én már voltam hármasban, 2f+1n felállás, ahol mindenki mindenkivel csinálhatott mindent, és azt tudom mondani, nagyon jó volt.
2017. okt. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarod te ezt a hármast. Csak a pasika kedvéért nem kell belemenni.
2017. okt. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!