Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kérhet e hetero férfi fotò...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhet e hetero férfi fotòt a péniszemről?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jò baràtom,aki nős is,de tudatmòdosult àllapotaiban vannak furcsasàgai.Legutòbb megkèrt,hogy küldjek fotòt a merev pèniszemről.Ha hetero lenne,ilyet nem csinàlna soha,ugye?
2017. okt. 24. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem mivel "tudat módosult" nem igazán van tudatában annak, hogy ilyet kért, émúgy ahogy azt is is meg tudja magyarázni hogy 15 lábad van mert annyira bevan khm.. úgy bármi mást is, szerintem ne vedd komolyan, ha ezeknél többről lesz szó akkor aggódj ezen
2017. okt. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bi , és kiváncsi rád. Valószínűleg bejössz neki. Ha ő is be jön neked , akkor küldj.
2017. okt. 25. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem elég sokan voltunk már tudatmódosult-állapotban, én legalábbis igen. Nincs abba semmi. Olyankor nem csinálunk semmi “feketét” ha mi magunk egyébként “fehérek” vagyunk. Ha egyáltalán nem vozódna ezekhez a dolgokhoz, akkor nem kérne ilyet.

/ 28 biszex nő /

2017. okt. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy tudatmódosult? Pocsolya részeg volt? Ha nem lenne benne némi biszex hajlam, akkor heteró létére soha nem jutna az eszébe ilyent kérni.
2017. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!