Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » (Lehet, hogy hülyeség! ) Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Lehet, hogy hülyeség! ) Nem olyan rég jöttem rá, hogy a lányokat is kívánom.2x Szexeltem lánnyal, nagyon jó volt. De (! ) mit lehet kezdeni egy lánnyal az ágyban, a (nyalás,69, olló, misszionárius, és erotikus masszázson kívül)?

Figyelt kérdés

Bármilyen ötlet(aktusra,pózra,vagy játékra) érdekel!

Köszönöm!



2017. okt. 20. 09:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező és Kedvencem. Elindult köztetek valami! :D öröm olvasni ezt a kis csevejt!!! :D :D
2017. okt. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Annyira nem vagyok ebben jártas.Mármint a szex azon részével,hogy a lányok közt hogyan van ez!Ezek szerint,nem sok úgymond a különbség!Egy lánnal szeretkeztem eddig,kettő alkalommal,nagyon új volt nekem.Bizsergetően jó és felszabadító.Nincs most senkim,ismerkedni még nem nagyon mertem.Most inkább nővel szeretnék,de sok leszbikus elutasító,mert voltam a másik nemmel is.Sok biszex pedig 3.- nak akarna kapcsolatba.:/


Te is érdekesnek tűnsz!!:) Köszönöm az eddigi válaszaidat! Szóval az eszközöket sem veted meg!?:D

2017. okt. 20. 22:26
 13/18 A kérdező kommentje:

#12! Ebbe azt hiszem belepirultam.:)) Hát,nekem Szimpatikus,de(!!!) Nekem még nem volt kapcsolatom a saját nememmel.Azt sem tudom,hogy menne - e most!?

Illetve az Ő szándékait sem tudom! Szerintem csak egy kedves válaszoló!:)

2017. okt. 20. 22:28
 14/18 anonim ***** válasza:

Bizsergetően jó???? Úúúh, ezt aztán igazán jól megfogalmaztad!!!


Nem, valóban nem vetem meg, de nem szeretnék itt mindenki előtt több ilyen jellegű infót kiszivárogtatni magamról! :))) pláne hogy névvel vagyok :D

Tyhű, ilyen hozzászólásokat hallod... hahhaha én is elpirultam szerintem :)))))

2017. okt. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ami lemaradt: nem, szerintem nincs sok különbség, bár nekem nővel jobb, mint hapsival volt.
2017. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudjatok, nem akartam! De számomra tök egyértelmű! :D

Hova valósiak vagytok?

Meddig maradtok? Csak mert már aludnék, de túl jo olvasni titeket :) <3

2017. okt. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Uhhh.Ezek szerint tudod,hogy milyen az?? Ábszolút bizsergető volt.És nagyon új.


Persze,én sem itt fejtem ki. Pedig most bevillant ez - az! :D

Ohh.Sajnálom.:/ Azóta nem is voltál férfivel? Mondjuk,egy ideje én sem!


Kedves 77%! Mostmár olvadok,a pirtól.. :)) Nagyon aranyos vagy!

Nem tudom,hogy meddig maradok!

2017. okt. 20. 22:49
 18/18 anonim ***** válasza:

És itt el is mentek privátba. :)


VÉGE

2018. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!