Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » (Lehet, hogy hülyeség! ) Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Lehet, hogy hülyeség! ) Nem olyan rég jöttem rá, hogy a lányokat is kívánom.2x Szexeltem lánnyal, nagyon jó volt. De (! ) mit lehet kezdeni egy lánnyal az ágyban, a (nyalás,69, olló, misszionárius, és erotikus masszázson kívül)?

Figyelt kérdés

Bármilyen ötlet(aktusra,pózra,vagy játékra) érdekel!

Köszönöm!



2017. okt. 20. 09:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Szerepjatek, segedeszkoz, szokatlanhelyek, bevonni egy ferfit aki 1) teljesiti 2) utasit mit csinaltok, fotozni....
2017. okt. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

mivel nem szoktam csak úgy összefeküdni bárkivel (úgy értem nekem kell az érzelem is ehhez), így nekem nem szokott különösebben semmi hiányérzetem lenni, mert maga az, hogy együtt lehetek vele tökéletesen elég. :)

az megint egy más dolog, ha a partnerem szeretne valamit kipróbálni. nem vagyok elzárkózva semmi új/szokatlan dolog, esetleg segédeszköz elől.

2017. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kedves #2 - es! Köszönöm! Megkérdezhetem,hogy hány éves vagy? És,leszbikus vagy biszexuális?:)
2017. okt. 20. 14:54
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze! 28 és az előbbi! :)
2017. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Szóval te ilyen naturál szex parti vagy? Csak ti ketten és az ösztönök?
2017. okt. 20. 20:41
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező! Te hány éves vagy?
2017. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
25:)
2017. okt. 20. 21:17
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

Azért ezt így nagyon nem mondanám! :) ;)

Úgy gondoltam, hogy két szex után még nem gondlkozik ilyesmin az ember, hogy “kevés” a dolog. Mert nekem kicsit úgy jött le, mintha azt mondanád, hogy olyan snassz volt ez így és kellene valami plussz! :)

2017. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Jajj neeeem!:) Csak előre gondolkodok.Félek,hogy a nőknél is beköszönhet,ez a "megunjuk a másikat"! :(

Csak színesítő ötleteket gyűjtök.

2017. okt. 20. 21:45
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

:)))) érdekesnek tűnsz! Felkészülsz... Ez tetszik!! :DD

Ez esetben... a helyszíneken is tudtok változtatni, az is nagyon jó tud lenni. Gondolok itt mindenre, a hálószobán kívül; a nappalin, konyhán, fürdőszobán át a kocsiban, a szabadban, a nyílvános helyeken keresztül bármilyen tiltott vagy szokatlan helyen! Szerintem baromira izgató tud lenni, ha nem nyúlhatsz olyan finoman és elnyújtottan hozzá ahogy csak akarsz, mint otthon a háló nyugalmában!

Vagy ha csak izgatni tudod és utána megvadultok ha végre egymásnak ronthattok :D

Szerintem még ha piáltok előtte, az is ad egy különös hangulatot neki!

Ugye akkor ilyen meg olyan segédeszközök tömkelegéből válogathattok már... :D

Fhú, lehetne amúgy sorolni reggelig, de szerintem ez mind-mind kialakul menet közben.

2017. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!