Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi a véleményetek a nőies...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nőies srácokról?

Figyelt kérdés
Bejönnek? Fiúk és lányok válaszát is várom
2017. okt. 20. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten :) 24/L
2017. okt. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé. (18/f)
2017. okt. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

Кurvárа utálom őket. Még ha annak született akkor azt mondom hogy nincs vele bajom, de manapság a fiúk már nagyobb Кurvát csinálnak magugból mint a lányok.


Pl hogy értsd miről beszélek

[link]


[link]

2017. okt. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3, Egyiknek sincs hosszú haja. Kb olyat képzelj el, mint Pellek [link]

De hogy ne gondold egy bzigyereknek: [link]

2017. okt. 20. 00:24
 5/10 youngboy26 ***** válasza:
84%
Nem tudtad, hogy a hosszú haj volt a fiúknak a divat 80'-s és 90'-s években?!
2017. okt. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%

Alig van már férfias férfi/fiú. És ez elkeserítő.

Mikor én voltam gyerek/kamasz, akkor jól behatárolható volt, hogy a srácok verekedtek, fociztak, piszkálták a lányokat. De most már a srácok egymás pamacs haját igazgatják, szedik a szemöldöküket, vasággyal együtt sincsenek 40 kg, és feszesebb nadrágban járnak, mint a nők.

Egy férfi legyen férfi. Hacsak nem a saját neméhez vonzódik, mert akkor nyilván más a külső. De ha a nőknek akar tetszeni, akkor igenis legyen egy kicsit “macsó”.


[link]

2017. okt. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Azért vagyok biszex, mert szexuálisan érdekelnek a férfiak is. De akkor az úgy nézzen ki, mint egy férfi!
2017. okt. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit nőies, akkor bejön. Inkább fiús legyen, mint lányos, de ne túl férfias. Az ilyen fiatal srácok jönnek be.
2017. okt. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 6


Te férfi vagy vagy nő? Szerintem attól, hogy egy férfi nem verekszik és megigazítja a szemöldökét, még nem lesz meleg. A legtöbb férfi ismerősöm aki szedi hetero fiú. Továbbá ne gondold, hogy a melegeknek a nőies pasik jönnek be, ebben nincsen logika. A meleg pasik nagy részének azért az tetszik, ahol vannak férfias jelenségek. Továbbá azt se gondold, hogy a nőknek a kigyúrt állatok jönnek be. Én ismerek meleg pasikat, akik testépítők és hetero fiúcskákat, akiknek barátnőjük van, ecset hajuk és vasággyal együtt 40 kilók.

2017. okt. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hetero vagyok némi bi érdeklődéssel.Szexualis fantaziaimban abszolút a feminin fiúk szerepelnek és a valóságban is ők azok,akik fel tudnak izgatni.Legyen vékony,szőrtelen,lapos has,kerek kis csupasz popsival.

Még nem volt fiús kalandom,de nem tudom hogy valaha is lesz olyan szerencsém,hogy kényeztessek egy ilyen fiút ..

2017. okt. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!