Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aki dugásban aktív, annak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki dugásban aktív, annak milyen volt az első élménye sráccal? (Melegek és biszexek is írhatnak)

Figyelt kérdés

Voltam már az életben 4 lánnyal, de már elfogadtam hogy bi vagyok és sráccal is kipróbálnám, főleg most hogy végre albiba költöztem és van saját szobám, saját helyem erre.


A szopás full kölcsönös módon is érdekel, de az anált csak úgy tudom elképzelni hogy én a másiknak és a saját seggem az szexuálisan tabu.

Kérdésem hogy aki próbálta mindkettőt már, van különbség a punci és a segglyuk szűkössége között? Milyen érzés férfi seggét dugni? Ha hiszitek, ha nem, lányokkal soha nem érdekelt az anál csinálása amúgy. Vagy egyáltalán, nekem eléggé az van a fejemben, hogy nem is az a lényeg hogy fiút vagy lányt dugsz, hanem hogy te vagy az aktív, a behatoló, a domináns fél amúgy is mindkét esetben és csak ez számít, hogy jól megdugd a másikat, jót szeretkezz a másikkal.

23/f


2017. okt. 10. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Én meleg vagyok, de volt barátnőm, akivel pár hónapig együtt voltunk és meg is dugtam. Nagy különbség nincs, és szerintem a szexre alapból az igaz, hogy azzal csináld aki valamiért beindít és megkívánod a vele való együttlétet (ahogy te is írtad).

Ha szeretnél, engem megdughatsz - írj privátban :)

26/F

2017. okt. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én néha belegondoltam milyen lehet a passzív szerep :) de nem próbáltam még ki

24/F/kezdő passzív

2017. okt. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Engem is izgat a passzív szerep.

20f kecskemét

2017. okt. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én aktív vagyok, Budapesten összefutnék fiatalabb, passzív sráccal, helyem van.


25 f, bi

2017. okt. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valaki beszélgetni ? A #2-es voltam :D

24 kezdő passzív

2017. okt. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésedre válaszoljak, az ánusz szűkebb, mint a punci. Néha a puncihoz se árt a síkosító, de ebben az esetben szükséges. Ha más nincs, a bő nyál is megfelel, de kicsit nehezebb lehet a behatolás.

Amikor engem dugott meg egy férfi először, nem volt síkosító, csak bő nyál, akkor a behatolás kicsit kellemetlen volt, aztán jóvolt, hogy bennem élvezett el. Amikor meg én dugtam először, használtunk síkosítót, és viszonylag könnyű volt a behatolás. Élveztem, hogy szűkebb, mint a nuni.

2017. okt. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
1 és 6: Köszi a kérdésre válaszolást.
2017. okt. 12. 12:39
 8/8 anonim ***** válasza:
fiatal,kezdő srácok ,passziv vagy uni,irhattok bátran...30 f
2017. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!