Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Planet romeon mindenki csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Planet romeon mindenki csak a szexre hajt?

Figyelt kérdés
Mindenki a farkamról akar képet vagy ők küldenek a sajátjukról.. írni meg alig tudnak, eddig egy azaz egy emberrel találkoztam aki normálisan tudott írni..

2017. okt. 9. 17:59
1 2
 1/15 Kisumi ***** válasza:
Ritka de azért van aki nem csak a szexre hajt. De a legtöbben igen csak azt keresnek.
2017. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 kovpet ***** válasza:
60%
Análfabéták :)
2017. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Há ja, az nem kifejezés :D
2017. okt. 9. 18:33
 4/15 anonim ***** válasza:
8%

Nekem meg pont az a bajom, hogy rengeteg helyes, passzív srácnál látom kiírva, hogy kapcsolatot és/vagy barátokat keres.


24/f, szegedi

2017. okt. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%

4-essel értek én is egyet, én is sokszor nézek meg egy adatlapot és megy el a kedvem, mert barátokat/kapcsolatot keresnek. :D


De amúgy ne azonosítsd a butaságot a szexet keresőkkel. Számomra is fura ha valaki köszönés nélkül faszképpel indít. Kicsit fura néha a kommunikáció, de szerintem sokan úgy vannak vele hogy névtelenül tökmindegy. Na nem mintha én nem lennék néha túl rámenős, de legalább nem zaklatok senkit. :D

2017. okt. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Meg lehet talalni azokat az embereket, akik nem csak arra hajtanak. Nekem pl nincs kint kepem, mert ha valaki tetszik privatban kuldok neki, ellenben bemutatkozasom van boven.

Aminek nincs kepe, kevesebb erdeklodot kap, de altalaban ok az ertelmesebbek. Szoval ez egy jo szures.

Kitartast. :)

25/f. Szeged.

2017. okt. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen. A legrosszabb pedig az amikor valaki úgy van fent hogy közben párja van. Persze megy a duma hogy csak beszélgetni akar...aztán pár nap után már simán csalná veled az állítólagos szerelmét.
2017. okt. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 youngboy26 ***** válasza:

Igazat megvallva, sexre hajtanak.

De a meleg világ is erről szól "csak a tested kell kö***ög, más semmi"

Remélem mindent elmondtam evvel!

2017. okt. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A többség igen.

De mivan ha valaki sexhavert akar?

Nem kapcsit és nem csak sexet...na az megvan lőve.

2017. okt. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem, valaki a dugásra
2017. okt. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!