Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A fiúk jobban sz-pnak: Ti is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk jobban sz-pnak: Ti is így tapasztaltátok?

Figyelt kérdés

Ha szopott már le téged lány is és fiú is, akkor éreztetetted a különbséget.


Fiúk sokkal jobban csinálják.


Lányok a jobbik esetben is csak inkább azért csinálják, hogy örömöt okozzanak neked. Míg a fiúk azért sz-pnak, mert vágynak rá. Azaz kívánják a sz-pás élményét, élvezetét.


Fiúk szenvedélyesebben és sokkal jobban élvezve kényeztetnek egy farkat :)



2017. okt. 3. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Ez nem igaz... akkor te buzy vagy..
2017. okt. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Ezt azért így nem mondanám.


A férfiak azért szopnak jobban, mert nekik is farkuk van. Tudjuk, hogy hogy működik egy farok és hiába van az, hogy "nincs két ugyanolyan pénisz", attól még tudjuk, hogy mik az igazi erogén zónák és mi esik igazán jól egy fiúnak. Mert ők is átérzik.


A nőknek (jó, most a transznemű meg shemale nőket ne említsük) nincs farkuk. Csak akkor látnak férfi nemi szervet, ha dolgoznak rajta. És bármennyire is figyelnek a férfira, nem érzik át úgy.


Ettől persze biztos meleg férfiak akik egyáltalán nem értenek ehhez és nők akik nagyon jól csinálják, de ennek nem a szenvedély az oka.

(A szenvedély inkább következmény, ha látod, hogy a partner élvezi, te is jobban fogod élvezni.)

2017. okt. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is.

(Erősen szubjektív vélemény mert meleg vagyok és eleve sokkal kevésbé izgat fel a látvány ha egy lány térdel előttem mint ha fiú, szóval igazából fogalmam sincs, meg azért azt is jegyezzük meg halkan hogy kissé általánosító a kérdés, lehet te fogtad ki pont így a partnereidet.)

2017. okt. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
megoszlik, nekem inkább a nő partnereim csinálták jobban.. nemis maga a technika számit, az a második legfontosabb, az első az h akarja nekem megadni az élményt, h vágyjon rá, égjen a tűzben.
2017. okt. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)


Lajos

2017. okt. 4. 06:06
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Baromság, és általánosítás.


Sok nő szop azért mert élvezi és felizgatja, tapasztalat. És akkor már csinálja bőven olyan jól, mint egy fiú.

Ez személyfüggő és nem pedig nem.

2017. okt. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tény, hogy a pasik általában tudják mot csinálnak, de életem legjobb szopását csaj adta...

Sokan csak bekapják és mozgatják a fejüket... én azt szeretem, ha bő nyállal, a nyelvükkel körülölelve, szinte fejmozgás nélkül csak szájjal cumizzák.

2017. okt. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én bi vagyok. Volt már nagyon jó nő is és pasi is.
2017. okt. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És még azt hozzátenném a legjobb szopáshoz amit nőtől kaptam, hogy egy szűz jaoi(nem tom így írják e, az az anime amiben meleg fiukák vannak) mániás bi csajszi volt, aki még sosem csinálta (25 éves dagi, rondafejü, tele mentális gondokkal), de mindig szerette volna...
2017. okt. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Aki férfi szopni akar, az azért csinálja, mert tényleg szereti a fa szt, szereti csinálni a dolgot.


A nők közül pedig sok pl kapcsolatban csak azért csinálja, mert a férfiak (teljesen jogosan) igénylik a dolgot. Vagy mert ahogy te is mondtad, hogy jó legyen a másiknak. De ők maguk nem élvezik.


És emiatt sokkal kevesebb az olyan nő, aki tényleg szeret szopni, élvezi, szereti a faszt, mint a biszex/homo férfiak között. Egy ilyen férfi csak azért szopik, mert szereti.

2017. okt. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!