Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem fura amikor egy nagydarab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura amikor egy nagydarab izmos/macis pasi kúratja magát más férfival, miközben barátnője van? Ezeket nem tudom hová tenni.

Figyelt kérdés

Hallottam már ilyenről korábban, hogy vannak akár gyúrós-sportos, akár macis-nagydarab férfiak, akik elég dominánsak az életben, fizikailag nagyok és erősek, nővel vannak kapcsolatban, de közben meg arra is vágynak hogy jól más megdugja őket.


Én 185 cm, sportos, átlagos alkatú vagyok (de sem nagydarab izmos, se nem macis) és most egy ilyen sráccal ismerkedem a neten, aki nálam is sokkal nagyobb, aki a héten még akar találkozni, hogy megdugjam és hogy a végén lenyelje a spermám.

Plusz én egy időszakban nem tudok mindkét nemmel lenni, de megcsalni sem valakit akivel vagyok.


22/f, biszex, aktív


2017. szept. 7. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Javits ki, ha tevedek, de szerintem a nagydarab, hatarozott ferfiakrol valo sztereotip elkepzelesed miatt tartod ezt furanak. A szexualis vagy ugyanis nem ebben gyokerezik.
2017. szept. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki az esik jól... :)
2017. szept. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen lenyelném én is.
2017. szept. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nagydarab gyúrós bi passzív vagyok, de megcsalásban nem lennék benne így.

22/F

2017. szept. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jonne be, its egy szalkas, 180 magas srac :D 22/f/bi
2017. szept. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 180 cm magas és 82 kg vagyok és dugtam tőlem nagyobb darab pasit. Sőt Én is szeretem ha dugnak. Dugott 190 cm csupa izom pasi, kis törékeny voltam a farkán:) Finoman érzéssel dugott.
2021. febr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sandrisbp ***** válasza:
Pont azért akarják azt, mert amúgy dominánsak és ez valami, amit pl. lánnyal nem élhetnek át... szinte az összes alfa hímnek láétszó kíváncsi hetero, akivel összejöttem, egy idő után azt akarta, hogy dugjam meg....
2021. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!