Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Rosszlányokon miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokon miért nem vállalják a "biszexuálisok" nőkkel?

Figyelt kérdés
Max úgy, hogy párokkal, de úgy, hogy ketten lennének egy lánnyal, úgy már nem. Pedig kapnának pénzt és elvileg biszexek, meg ha párokat bevállalják, ugyanúgy ki kell nyalniuk a csajt, meg akármilyen kérést teljesíteni...
2017. aug. 26. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó kérdés.... Nem tudom :(
2017. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az egy nagyon béna oldal.

Örülj, ha előre megmondják, hogy nem vállalják. Megtehetnék, hogy elvállalják, előre fizettetnek, aztán akkor mondják meg, hogy bocs, mégsem, és mehettek haza. Nem tudnátok mit tenni, mert bizonyítani nem tudnátok semmit. És van, aki meg is teszi ezt a vendégével.

Jobb, a te érdekedben, ha messze elkerülöd azt az oldalt!

2017. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet több pénzt tudnak elkérni a meleg dolgokért meg a páros fogalalkozásokért, ezért leginkább olyan munkával rakják tele a naptárukat...
2017. aug. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vállalják. Bár szerintem ez olyan ritka kérés, hogy el se hiszik. Tuti van aki vállalja, ha komoly, és megfizetik.
2018. febr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!