Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lennék vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lennék vagy csak kíváncsi?

Figyelt kérdés

Kislány koromban eléggé fiús voltam, oviban is szinte csak fiúkkal barátkoztam. Később ez általánosban megváltozott, persze ott is volt jó pár fiúbarátom, de lényegesen több barátnőt szereztem. Ugyanígy van ez most a gimiben is. Oviban meg alsóban még valahogy jobban megtaláltam a közös hangot a fiúkkal, aztán később fordult a kocka és azt vettem észre, hogy a lányok (elsősorban a barátnőim) társaságában jobban "el tudom magam engedni", fiúk mellett (főleg ha egyedül vagyok lány) meg egyszerűen leblokkolok, ideges vagyok és kényelmetlenül érzem magam... Azt tudom, hogy szexuálisan vonzódom a férfiakhoz, több kiszemeltem is volt már, de egyikkel sem jött össze a dolog, így barátom se volt még soha. Egyszer smároltam egy sráccal egy buliban, bár azt se igazán akartam, csak a kíváncsiság miatt engedtem neki, hogy milyen is csókolózni. Nagyon rossz élményként maradt meg, a srác kicsit részeg is volt, amit csinált az csóknak nem nevezhető, konkrétan végignyalta a számat...

Az osztályomból meg az évfolyamomból többen is udvaroltak nekem, de mindegyiket elutasítottam mert vagy nem jöttek be, vagy csak barátként tekintettem rájuk.

Sokat gondolkoztam/gondolkozom rajta, hogy miért nincsen még barátom. Talán a személyiségem miatt is, mert csendesebb, félénkebb, kissé gátlásos vagyok. Viszont ahogy már előbb is írtam, ez lányok társaságában megváltozik, pont az ellenkezője jellemző rám.

Fiúk mellett egszoktam nézni a lányokat is, gyakran azon kapom magam hogy tesióra előtt az öltözőben stírölöm az osztálytársaim mellét/fenekét. De azt nem tudom eldönteni, hogy szexuálisan vonzódom-e a nőkhöz, hisz még fiúval se voltam soha. Gyakran gondolkodom azon, hogy mi van ha lesz barátom, hogyan "teljesítek" majd szexuális téren, és őszintén ez valahogy megrémiszt, a szex része... Ellenben ha egy lánnyal csinálnám, úgy érzem nem lenne ilyen gondom, bennük jobban megbízom, még ha most nem is tudom eldönteni vonzódom-e hozzájuk... Ajj, annyira bonyolult és annyira zavar ez az egész, hogy nem tudok kiigazodni saját magamon! :( És ha tényleg van biszex hajlamom? Hogyan fogadjam el magam? A szüleim olyanok, hogy ők elfogadják a homoszexualitást/biszexualitást, de MÁSOKTÓL. Azért azt nem szeretnék, ha a saját gyerekükről kiderülne ilyesmi...

Előre is köszönöm a segítséget!

17/L



2017. aug. 20. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól még,hogy nem voltál egyik nemmel sem,még el kell tudnod dönteni,hogy szexuálisan vonzanak-e a lányok is vagy sem,hiszen azt te érzed(vagy nem érzed).

Szerintem meglepődnél,ha tudnád,hogy hány lány/nő van pont ilyen helyzetben,sőt,egyre többen vállalják fel a biszexualitásukat.

Ha esetleg rájönnél,hogy te is az vagy,akkor dupla örömként "kell" megélned.:)

2017. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De tényleg nem tudom eldönteni... Hogy csak azért nézem meg őket, mert csinosnak tartom őket vagy úgy nézem meg mint ahogy egy férfi szokta.
2017. aug. 20. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!