Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az igaz hogy minden osztályköz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy minden osztályközösségben van legalább 1 olyan ember, aki meleg/biszex?

Figyelt kérdés
Pl rendészeti középiskolában.

2017. aug. 17. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minél több az ember egy osztályban, annál nagyobb az esély rá. Sok suliba jártam, de 2 osztályomban is volt 1-1 meleg. Az egyik próbálta takargatni, de nem sok sikerrel, míg a másik felvállalta. Két külön ember két külön suli.
2017. aug. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kovpet ***** válasza:
100%

5-10% körülre becsülik a melegek részarányát a társadalomban, így ha vagytok mondjuk húszan, akkor esélyes, hogy statisztikailag legalább egy meleg is van.

Persze ez csak a statisztika, ami a nagy számok esetén működik jól, a tízes nagyságrend minden, csak nem nagy szám :)

2017. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, statisztikailag a melegek arányát figyelembe véve nagyjából minden osztályban van egy meleg. én mikor általánosban jártam akkor magamat beleértve ketten is voltunk melegek 1 osztályban mint utólag kiderült..:D
2017. aug. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nálunk 3-ról is tudok aki meleg 18 éves korosztály
2017. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 CFB ***** válasza:
100%

Igaz-e, hogy mindenhol így van? Nem.

Biszex bárki lehet. Egyébként. Pl én is az vagyok.

Nekem eddig 2 osztályom volt, egyik srác se volt meleg. De ha azt veszem alapul, akkor a második osztályomban volt biszex. Én. XD ami egy furi történet, mert 1x megálltam otthon sétálás közben és kijelentettem, h biszex vagyok. És előtte nek is gondolkodtam ezen. XDD Nem, nem kell hülyének nézni. Én furcsán különleges vagyok :P


A kérdésedet egyébként csak így tudtam megválaszolni. Az emberek elég sok része biszex, még ha nem tudja, akkor is. Persze a heterok többen vannak (asszem? Nem akarok hülyeséget írni). Biszex szerintem szinte mindenhol van. De ha megkérdeznéd, h ki az, szerintem kb senki se mondaná, h "én". Persze ez attól is függ, hol élsz.

2017. aug. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

A szexualitás közel sem olyan egyértelmű, mint gondolnád.

Mi, emberek nagyon sokfélék vagyunk.

Megkülönböztetjük szexus szerint (test fizikai felépítése), gender szerint (lelki nem), gender szerep (társadalomban betöltött nemi szerep) szerint is az embereket, és akkor még a szexuális érdeklődés és a romantikus érdeklődés formáit nem is említettem.

Itt jönnének olyan fogalmak, hogy cisznemű, nem bináris gender, interszex stb., amikkel egy-egy ember leírható.

Szóval jó eséllyel az osztálytársaid 50%-a nem cisznemű, bináris genderbe tartozik, vagy fog tartozni valamely életszakaszában. :)

Egyébként osztályonként (25 főre) 0-4 közötti LMBTQIA ember előfordulása legvalószínűbb, de persze ez életkortól függően nem kialakult.

Úgy képzeld el, mint egy rügyet a fán, amit szakértelem híján nem tudsz eldönteni, hogy virág lesz-e vagy ág, amikor kifejlődik.

2017. aug. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Én ismertem rendészeti szakközepes biszex srácokat, tehát ott is tuti van
2017. aug. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Hogyne. Statisztikailag legalább 3 ázsiai is van....
2017. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges, csak kevesen merik vállalni.

Nem vagyok biztos benne, de mintha a rendészeti szerveknél, fegyveres erőknél a bi/homoszexualítás kizáró tényező lenne. A rendszerváltás előtt biztos, hogy az volt, nem tudom, azóta változott-e.

2017. aug. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!