Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van itt olyan ember, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, aki hetero szexuális kapcsolat alatt kalandozott el meleg kalandba? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés
Az van, hogy 31 éves bi pasi vagyok, ráadásul erősen vonzódom a saját nemem illetve a nőiesség megélése iránt. Volt már ilyen kalandom, de már több, mint 1 éve hetero kapcsolatban állok egy olyan lánnyal, akit szeretek és úgy is érzem, hogy akár feleségül is tudnám venni. Ő nem igazán rajong ezért a témáért, próbáltam viccesen előhozni a témát, de nem igazán volt vevő a téma iránt. Korábban azt hittem, ha lesz egy lány, akit szeretek, akkor majd elmúlik és csak ő lesz, de nem. Elég gyakran vannak ilyen irányultságú vágyaim és nem tudom, mit kezdjek velük. Nem akarok se azt, hogy elnyomjam magamba, se azt, hogy a kapcsolatom rámenjen erre. Néha ugyan szokott az ujjával izgatni, de az még egy vibrátortól is messze van, nemhogy az eredetitől. Lánnyal sosem tudnám megcsalni, de erre meg marhára vágyom és nem tudom, mit kezdjek ezzel, ha esetleg megtenném.

2015. okt. 4. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én is hasonló cipőben járok és tanácstalan vagyok teljesen.


21/F

2015. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek titeket, félre értés ne essék... Leírom testvérem történetét, ne lépjetek abba a cipőbe...


Nővéremnek van egy férje. Az elején minden hepi volt, aztán pár évre rá kimaradozott éjszaka. Kiderült, hogy neten pasikat keresett, és azokkal érezte jól magát. Rommá csalta testvérem, és nagyon meg is alázta. Bár az a majom kikezd nőkkel is, velem is kikezdett és anyánkkal is, az egy beteg állat. Annyiszor megígérte, hogy befejezi, és, hogy ez egy érzés benne (mint nektek) amivel nem tud mit kezdeni... Nővérem megbocsájtott neki... Aztán újra rajta kapta pasikkal, használta tesóm vibrátorát....


Csak arra kérlek titeket, legyen bennetek gerinc, még ha nehéz is. Nem hiszem, hogy ez kínos dolog lenne, én is biszex vagyok, és férjemnek nincs ezzel baja, sőt! Mindent az elején tisztázni kell... szerintem...

Remélem, dűlőre juttok, saját magunkat a legnehezebb leküzdeni. Csak fogadjátok el magatokat. Én is azt tettem :)

2015. okt. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen beszélnetek kell erről.

Ezek olyan vágyak,melyeket meg kell beszélnetek egymással.Ezt a másik félnek is el kell fogadnia.

Aztán érkezhet a 3.fél---

Ezzel nem lehet mit kezdeni.

Mindenkinek el kell fogadnia onmagát,a társát is és a harmadik emberkét is.

2015. okt. 6. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!