Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Én most akkor megrontottam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én most akkor megrontottam magam, vagy csak kezdek végre kamaszodni?

Figyelt kérdés

Szóval... A helyzet az, hogy kábé három-négy éve tetszett egy lány (lány vagyok). Plátói volt, hamar ki is szerettem belőle. Utána nem nagyon érdekeltek, úgy egyáltalán. A fiúk valamivel jobban azért, gondoltam, hogy jó lenne ha lehetne barátom. Utána, talán egy éve elkezdtem játszani a gondolattal - csak kíváncsiságból, kábé olyan érzés volt az elején mint amikor egy hetero megpróbálja leszbikusok helyébe képzelni magát - hogy romantikus érzelmeim is lehetnek-e lányok iránt. Vagy hogy pl nyaraláskor nem csak a "helyes pasi" de a "szép lány" is feltűnik-e. És most kezdem azon kapni magam, hogy a lányok is meg a fiúk is bejönnek, de az életemet eddig mindig egy férfival képzeltem el. Most össze vagyok zavarodva, hogy melyik nem érdekel igazán. És kicsit olyan érzésem van, mintha szándékosan én koncentráltam volna a lányokra, hogy jobban érdekeljenek (kicsit tényleg ilyesmi volt a történet, de ezt csak privátban írnám le, mert felismerhető.)

Most meg folyamatosan azon gondolkozom, hogyha nem kezdek el szándékosan lányokon gondolkozni, akkor heteronak számítanék-e? (Elhanyagolható biszexuális hajlammal.) Szerintetek így van?

Illetve szerintetek ha már mindkét nem tetszik, "kötelességem-e" csak az egyikre - mondjuk a férfiakra - koncentrálni, és (ha lehet ilyet) elnyomni a másik iránti érdeklődést? Megszűnne egy idő után, vagy ha valaki biszex, akkor biszex és kész, nem variálhat? (Ezek a kérdések főleg a homofóboknak szólnak)


Hozzáteszem, hogy még nem volt senkim, tizenhét évesen szűz vagyok és házasságig az is szeretnék maradni (mindenki azt mondja, hogy "úgyse..." de nem nagyon érzem, hogy hűde el akarnám veszteni korábban...). És ez a dolog csak az utóbbi hónapokra jellemző.


Szóval akkor én most "magamtól" is biszex lennék, tehát ha nem gondolkodtam volna ilyeneken, létezik, hogy akkor is megnéznék lányokat? Van abban logika, ha azért koncentrálok jobban rájuk, mert a fiúktól kicsit félek?

Tudom, hogy irtózatosan béna kérdések, de kérlek csak normális válaszokat írjatok!



2017. aug. 13. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A szexuális orientáció a genetika, a környezeti hatások, és a nevelés kombinációjaként jön létre, nem tudjuk hogy melyik tényező milyen arányban járul hozzá, valószínűleg egyénenként eltérő. Szerintem felesleges ennyire belelovalnod magad a témába. Úgy fest a dolog, hogy biszex lettél, de mivel még tizenéves vagy, simán változhat is a dolog, ilyenkor még elég képlékeny. Ne erőltess semmit, ne kételkedj magadban. Csak érezd jól magadat a bőrödben, kísérletezz, hogy mi indít be igazán, tölts időt együtt fiúkkal is, lányokkal is. Idővel majd konszolidálódik a helyzet. Most dúlnak a hormonjaid, és a tudatod természetesen nehezen tud alkalmazkodni, ennyi az egész
2017. aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem:

- kamaszodsz

- házasságig várnod butaság, és nem feltétlen nyerő stratégia

2017. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es köszönöm!

2-es, nem nagyon hoz lázba a gondolat, hogy előtte vagy a közeljövőben elveszítsem a szüzességem. Sőt, szerintem egy aszex férfi mellett is el lennék.

2017. aug. 13. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!