Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha egymásét verjük a haveromma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egymásét verjük a haverommal, akkor már biszexek vagyunk?

Figyelt kérdés
2017. aug. 3. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
egyértelmű nem mindek kérdezed?
2017. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
minimum, vagy búzák!
2017. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%

Ha meleg lennél vonzódnál hozá testileg lelkileg.

Ha bixesz akkor mene vele a szex de lelkileg a nőkhöz vonzódol.

Hetero csak nővel megy a szex és nőhöz is vonzódsz lelkileg. Dönsd el te magad melyik kategóriába tartozol. Amúgy sok fiú kipróbálja a barátjával, hogy kiverik egymásnak az még semmi.

2017. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, nem ez a biszexualitas fogalma. Amirol te beszelesz, az azok a biszex/meleg ferfiak, akik ugy mentegetik magukat, hogy ok "csak" biszexek, mert szexen kivul mas nem erdekli oket pasival. Mert szex utan le is lepnek, hogy meg veletlen se legyen alkalmuk megismerni a partnert. Mert na, az hogy leszop, meg belefer az onerzetbe, de az, hogy esetleg bele szeretek az mar nem. Szanalom es latens elnyomas. Aki biszex, az ferfiaba es nobe is kepes szerelmes lenni. Ugyhogy teljesen bullshit, amit irtal...
2017. aug. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
Attól függ. Ha tini vagy kamasz vagy (gyanítom igen) akkor ez inkább csak kíváncsiság.
2017. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6. nem kíváncsiság, tini ként sem voltam kíváncsi haverjaim bránerére, és most sem, tehát minimum bi.
2017. aug. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%
5-ös figyelj én meleg vagyok és sok haverom van heterók biszexek én tapasztalatból beszélek nem pedig elgondolásból. Amit írtam az így igaz így működik a dolog. A biszexuális csak szexre hsználja a fiút és nem szerelemre. Aki bele is szeret a srácba az meleg. Enyi az egész.
2017. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ki szoktuk egymásnak haverommal, ezen felül más fiúval sosem és mindkettőnknek van barátnője. Csak néha mikor összeülünk valamelyikünknél sima sörözésen kívűl becsúszik ez az :)
2017. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hol lehetne ilyen havert megismerni??Max 20 éves korig.
2017. aug. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!