Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha kíváncsiságból kipróbáljuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kíváncsiságból kipróbáljuk egy fiú haverommal, akkor már biszexek vagyunk?

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ha kívántátok egymást, akkor nyilván
2015. okt. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Kíváncsiság… Felejtsétek el ezt a kíváncsi heteró baromságot
2015. okt. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Próbáld ki, hisz nem tudhatod, hogy nem jó ha meg sem próbáltad.
2015. okt. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Miért fontos mindenkinek, hogy minek mondják ezt? Kettőtökön kívül nem nagyon kell tudni erről másnak. Egyébként szerintem nincsenek ilyen éles határok, hogyha egy valaki kipróbálja fiúval attól még nem lesz biszex. Azt én olyan emberre mondanám, aki rendszeresen csinálja is vele. 23f
2015. okt. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Hagyjuk már . Melegek vagytok.
2015. okt. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Ugyan már! Ha kíváncsiak vagytok, akkor az első alkalommal kielégül a kíváncsiság és ez lesz az első és utolsó is az életetekben. Ha már többször is, meg másokkal is és rászoktok, az már más ügy. De én inkább azt javasolnám, hogy nem mindig kell a kíváncsiságnak engedni, mert az ember önmagát sem ismeri jól és egészen más utakra téved, mint azt előzetesen képzelte.
2015. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
3%
Ja, én is tök kíváncsi voltam kiskoromban, hogy a vasaló mennyire meleg, hát, roahdtul fájt. Nem kell minden baromságot megcsinálni :D
2015. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
6-os. Ha más utakra téved az ember, de mindketten megbánják akkor tartják a szájukat és nem beszélnek róla. A saját határait érzi mindenki, a kíváncsiság mindaddig dolgozik, amíg nem próbálják meg. Nem biztatnék senkit, de én azt mondom kipróbálni és rendszeresen csinálni más-más dolog.
2015. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

#3

Akkor Ennyi erővel egyél sz...rt. Hiszen honnan tudod, hogy nem jó ha ki se próbáltad?

2015. okt. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
szerintem igenis lehet ezt kiváncsiságnak nevezni. és a puding probája az evés... szóval tegyetek egy probát ha vonz a dolog, aztán majd meglátjátok.
2015. okt. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!