Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan mondhatnám el a szüleim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TinaX6 kérdése:

Hogyan mondhatnám el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hogyan mondhatnám el a szüleimnek, hogy biszexuális vagyok?

Volt már, hogy megemlítettem, hogy mi lenne, ha én is az lennék, de anya és apa is kiakadt.

El szeretném nekik mondani, de nem tudom, hogyan.

Félek, hogy mit fognak szólni hozzá.

A tesóméknak sem merem elmondani.

Aki volt már ilyen helyzetben, az hogy mondta el vagy mit csinált? Hogy volt hozzá bátorságotok?

Légyszi segítsetek!



2017. júl. 25. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
minek mondanád el?
2017. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Most 10percenként kifogod írni?
2017. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es. Én most írtam ki elsőnek!
2017. júl. 25. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy koteles az orrukra kotni. Anyad sem mondja, hogy izgatja az anal. Oldd meg diszkreten.
2017. júl. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleidnek ez problámát okoz, akkor egyelőre sehogy. Inkább csak óvatosan próbálj meg beszélgetni velük általánosságban a biszexualításról.
2017. júl. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha normális kapcsolatot csak az ellenkező nemmel képzelsz el, akkor nem érdemes.

Hogy te közben másra is vágysz, azt úgy sem látja senki.

2017. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!