Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Albert herceg piercing mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albert herceg piercing mennyire fáj?

Figyelt kérdés

Már régóta gondolkozom arról, hogy csináltatok egyet, de rgyrészt félek a fájdalomtól, másrészt cikinek érezném ha letolnám a gatyámat és felállna a farkam.

Ha meztelen vagyok minimum félmerev lesz.

23/f



2017. júl. 17. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Az olyan műveletlenek kedvéért mint én, mi az az Albert herceg piercing?
2017. júl. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 teencurious ***** válasza:
100%

Nemiszerv piercing kedves első. :D

Már csak a név hallatán is a tökömhöz kapok. 😄😆


Csak,hogy a kérdésre is válaszoljak: szerintem egyáltalán nem fáj mivel kapsz érzéstelenítőt, nem csinálhatják anélkül. És szerintem a merevedésre is kapsz valamit. Bár utána elég fura érzés lehet, hogy van benne valami.


Mindenesetre én még mindig a tökömet szorongatom.😂

2017. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha félsz a fájdalomtól, akkor ne csináltass!

Az Alber herceg piercing (Vagyis a Prince Albert =PA), a makk elülső részén, a fitymafék felé, a húgycsövön átszúrt ékszer. Általában karika vagy patkó ékszer kerül bele. Behelyezéskor lidokain sprayt használnak (egyrészt a felületre, másrészt a húgycsőbe permetezve), ami ugyan kifejti a hatását, de még akkor is fájhat.

Alap méret a 14 G (1,6 mm vastag), ami általában tovább tágítanak.

Ha letolod a gatyád, és félmerev, az sem baj, úgyis leapad.

A viselése az első héten rossz. Egyrészt fáj, másrészt csíp a pisilés. Viszonylag hamar gyógyul, de 2-4 hétig önmegtartóztatást kell gyakorolni.

Lidokain nélkül 10-ből 11 a fájdalom. Nem véletlen, érzékeny terület.

Ahhoz, hogy komolyabb örömöt okozzon, legalább 3-5 mm-re kell tágítani (akkor maga az ékszer súrlódása okozza az örömöt).

Mivel a biszexualitás témába írtál, így muszáj megjegyeznem, hogy irrigátoros tisztítás nélkül bizony ragad rá a csoki. (Nőnél és férfinál is az anális szex esetében.)

A nők egy része szereti, míg másik részük elítéli. Szóval gondold meg. Igaz, ki lehet szedni hipp-hopp, de egy 5 mm-es lyuk pluszban eléggé látványos tud lenni.

Persze bizonyos helyeken (pl zagyvai gabi) injekciós érzéstelenítést használnak és akkor lehet kérni alapból nagyobb méretben és akkor a szúrás nem fáj, de a gyógyulás akkor is nagyon kellemetlen.

2017. júl. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
En tegnap csinaltattam meg. Abszolut nem olyan szerintem mint amilyennek beharangozzak a fajdalmat. Kellemetlen de nekem a koldokomben rosszabb volt. Viszont nekem tegnap este nagyon durvan verzett 2 alsogatyat is atvereztem szoval szerintem jo ha otthon vagy vele par napot ugy hogy fekhetsz vagy ulhetsz. Nekem tok tetszik es orulok hogy megcsinaltattam :)
2017. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb egyáltalán nem fáj, ami rohadt kellemetlen az a cső amit a tű elvezetéséhez dugnak le kb egy centire. A vérzés az tényleg borzasztó, az első két napban megállíthatatlanul vérzett, nem szabad akkor túlságosan piszkálni főleg nem leszedni az alvadt vért. A 3. napra varázsütésre elállt teljesen a vérzés, a további napokban csak ha nagyobb irritációnak van kitéve akkor vérzik alig észrevehetően (1-2 mm-es foltocskák a gézlapon max). Ha elállt a vérzés akkor mindenképp az izotóniás sóoldatos fertőtlenítő sebtámogató oldatot ajánlom (házilag 250 ml LANGYOS forralt/desztillált víz + 1/4 teáskanál jódozatlan (nem himalájai meg ilyenek) tiszta só)
2021. jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!