Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, vettetek már rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vettetek már rá srácot arra, hogy fiúval is szexeljen, vagy csináltatok hetero srácból biszexet?

Figyelt kérdés

2017. júl. 12. 21:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#utolsó válaszoló

Igen? Hát engem heteróként az életben nem fog rávenni senki arra hogy bármit csináljak egy másik pasival. Mint ahogy egy heteró srácot sem (ha tényleg heteró).

Basszus már mit nem lehet ezen felfogni. Heteró=teljes mértékben hidegen hagyja a saját neme.

2017. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
11-es válaszoló, pasi vagy csaj vagy? ☺️
2017. júl. 20. 17:57
 13/20 anonim ***** válasza:
Pasi.
2017. júl. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"soknak elég ha csak megnézheti h kiverik egymásnak, mások h leszopják egymást stb stb, valamiért ez nagyon izgatja a lányokat :)"


Azért nem minden lányt, engem pl a hideg is kirázna két pasitól és és beszéltem már erről több barátnőmmel és ők is így gondolják. (nem vagyunk homofóbok de nagyon nem vagyunk kíváncsiak erre.)

2017. júl. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
64%

sztem ti vagytok kisebbségben mert én is beszéltem sok lánnyal és a többség imádta volna megnézni.

na meg olyan haverom se kevés van akik bedobnak egy harmadikat, hol lányt hol fiút, és amikor fiú van, azért a srác akkor teszi a dolgot, tök simán szopják egymást, és a csaj élvezi.

azért vannak szerencsére szexuálisan nyitott emberek is

2017. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%
Szóval ha nem vagyunk kíváncsiak arra hogy két pasi szopja egymást akkor már nem lehetünk szexuálisan nyitottak? Értelek.
2017. júl. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
fiu vagyok de ha ezt akarna a csajom kidobnam azonnal, ö se leszbizne az én kedvemért senkivel.
2017. szept. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
az en csajom is kerhetne ilyet :(
2017. szept. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18-as neked marad a titokban :') bár lehet nem akarkd megcsalni, ugy meg szopacs xd
2017. szept. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
bizony, marad titokban :)
2017. szept. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!