Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan kell kezdeményezni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kezdeményezni egy pasinak, ha nem tudom, hogy csak kíváncsi heteró, vagy ténylegesen biszex? Nektek milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Heterok hogy reagálnátok ha egy biszex pasi bepróbálkozna nálatok?

2017. jún. 22. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
A kíváncsi heteró valójában biszex.
2017. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Heteró vagyok szóval pasi ne próbálkozzon be nálam. Ha engedném már nem mondanám magam heterónak.
2017. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

2.:

A kérdező azt kérdezi, hogy hogyan reagálna erre egy hetero, nem azt, hogy elmennél e villás reggelizni vele... (úgy veszi, hogy felméri milyen esélye van arra, hogy ne adj Isten elverik vagy hasonló.)


Szerintem bepróbálkozhatsz. A legrosszabb amit reagálhat erre valaki, hogy furán néz rád és megjegyzést tesz neked.

2017. jún. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. Köszönöm szépen. Legalább egy személy a kérdésre válaszolt :)
2017. jún. 23. 06:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg meghívhatod egy italra, és amíg elfogyasztjátok óvatosan érdeklődhetsz. Ha full hetero, nemet fog mondani, amit te tudomásul veszel. Ha meg kíváncsi, hogy kipróbálna egy-két dolgot, vagy biszex, akkor tied a pálya, és csak rajtad múlik, mennyire használod ki.
2017. jún. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki és szerintem bele is mennék hogy kipróbáljak ezt azt. Ha nem próbálod meg óvatosan akkor sose tudod meg.
2017. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szivesen játszhatnál velem, egy Bi passziv pasi vagyok
2017. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!