Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha egy fiú részegen fiúkat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú részegen fiúkat puszilgat és fogdos akkor az bisex?

Figyelt kérdés
Az egyik haverom, amikor berúgott megpuszilt több fiút, többek között engem is és megfogta a seggünket is. Mind ezek alapján nagy a valószínűség arra hogy bisex az illető?
2017. jún. 17. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szimplan tajreszeg es akkor mindenkit szeret az ember
2017. jún. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is pont ugyanez volt tegnap az egyik haverral.. :D Mi végül arra jutottunk, hogy bizony a srác kőkeményen biszex.
2017. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem akkor is szokott, ha nem részeg. De azt mondja hetero.
2017. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
59%
Ezekszerint még nem láttál bebogyózott srácokat.:)
2017. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Láttam már részeg embert, viszont eléggé érdekesnek találtam, hogy a lányokkal nem csinálta ezt csak a fiúkkal.
2017. jún. 17. 23:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Már voltam irdatlanu részeg és láttam ismerőseimet annak. Soha sem akart egyikünk sem más fiúkat fogdosni és puszilgatni akkor.

Lehet biszex.

2017. jún. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen ismerősöm. Amióta az eszemet tudom van csaja. Szóval szerintem semmit nem jelent.
2017. jún. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A haverod valószínű, hogy biszex, amit józanul el tud titkolni, de amikor pocsolyarészeg, akkor elveszti az önkontrollját, és előjön a biszexualítása. Az alkohol oldja a gátlásokat, ezért ezért puszilja végig a haverjait, és fogja meg a seggüket. Próbálj meg beszélni vele erről, talán józanul is megnyilik, és akkor többet tudhatsz.
2017. jún. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Módosult tudatállapotban sok minden előfordulhat, valószínű azonban, hogy tényleges szexuális cselekvéshez el sem jutna.
2017. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Látens elnyomott biszexualitás. Sajnos a barátom is ilyen. Eljutottunk oda, hogy már nem idegesíti fel, ha másnap beszélni akarok róla. Egy ilyen után egyszer nagyon kiakadtam, és másnap elbeszélgettünk. Azt mondta nem érti miért csinálja, mert sokat gondolkodott ezen, de ő a lányokat szereti, de részegen homóra issza magát. Ha az ember párkapcsolatban él, nagyon idegesítő. Régen totál homofób is volt, és attól rettegtem, hogy kiderül, hogy megcsal egy férfival. Már nem érdekel. Sőt azt javasolnám mindenkinek, hogy rajta, ha ez van. Én is kipróbáltam lánnyal, de nem izgatott, pedig részegen én is mindenkit imádok, úgyhogy nem mérvadó.
2017. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!